2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
من فقط یه چکاب کامل رفتم.مشکل خاصی نبود.اما اونجوری پیگیر نبودم.دکتر چیکار میکنه؟

من حدود ۴ ساله کهpcoهستم ۸ ماه پیش رفتم یه دکتر معروف به قول شما چکاپ کامل و ازمایش و سونو گفت pcoهستی که مانع بارداری نمیشه ولی باعث دیر باردار شدن میشه کلی بهم داروهای تقویتی و تحریک تخم گذاری نوشت چون نتیجه نداد الان شوهرم واسه ازمایش اسپرم نوشته

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
من حدود ۴ ساله کهpcoهستم ۸ ماه پیش رفتم یه دکتر معروف به قول شما چکاپ کامل و ازمایش و سونو گفت pcoهس ...

وااای چقد بده.بعضی ها چقدر راحت میشن.این هفته باید وقت بگیرم حتما دکتر برم.

ایشالله تو هم نتیجه میگیری.میدونی که بیشتر از استرسه 

و نمیشه کنار گذاشتش

وااای چقد بده.بعضی ها چقدر راحت میشن.این هفته باید وقت بگیرم حتما دکتر برم. ایشالله تو هم نتیجه میگ ...

اره من فقط ۸ ماهه اقدام میدونم خیلیا بیشتر از اینا منتظر بودن نگرانم نکنه مال منم چند سال طول بکشه اره حتما میش یه دکتر خوب برو شاید اصلا تو مشکلی نداره و شوهرت ضعیفه که با دارو حل میشه

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود
اره من فقط ۸ ماهه اقدام میدونم خیلیا بیشتر از اینا منتظر بودن نگرانم نکنه مال منم چند سال طول بکشه ا ...

شوهرم اصلا بچه نمیخواد.یعنی تلاشی نمیکنه.میگه شد شد نشد دنبال درمان نیست.اما من دلم میخواد

بعدم من همیشه بعد رابطه زود میشستم خودمو.تخلیه میکردم.اینم باعث شد که 1 سال الکی باشه