1421
1389

مامان باباهای عزیز میدونین پول آپ مای بیبی چیه؟

یک پوشک شورتی نازک و نرم، باقدرت جذب بالا. که کش مخصوص 360 درجه دور کمر آن، آزادی وابتکار عمل بیشتری به دلبند شما می ده

برای اطلاعات بیشتر ما رو دنبال کنید

1436
من فقط یه چکاب کامل رفتم.مشکل خاصی نبود.اما اونجوری پیگیر نبودم.دکتر چیکار میکنه؟

من حدود ۴ ساله کهpcoهستم ۸ ماه پیش رفتم یه دکتر معروف به قول شما چکاپ کامل و ازمایش و سونو گفت pcoهستی که مانع بارداری نمیشه ولی باعث دیر باردار شدن میشه کلی بهم داروهای تقویتی و تحریک تخم گذاری نوشت چون نتیجه نداد الان شوهرم واسه ازمایش اسپرم نوشته

یا  حضرت علی اصغر(ع) با دست های کوچکت گره بزرگترین مشکل زندگی ام را باز کن و عنایتی کن مرا هم مادر کن
من حدود ۴ ساله کهpcoهستم ۸ ماه پیش رفتم یه دکتر معروف به قول شما چکاپ کامل و ازمایش و سونو گفت pcoهس ...

وااای چقد بده.بعضی ها چقدر راحت میشن.این هفته باید وقت بگیرم حتما دکتر برم.

ایشالله تو هم نتیجه میگیری.میدونی که بیشتر از استرسه 

و نمیشه کنار گذاشتش

1394
وااای چقد بده.بعضی ها چقدر راحت میشن.این هفته باید وقت بگیرم حتما دکتر برم. ایشالله تو هم نتیجه میگ ...

اره من فقط ۸ ماهه اقدام میدونم خیلیا بیشتر از اینا منتظر بودن نگرانم نکنه مال منم چند سال طول بکشه اره حتما میش یه دکتر خوب برو شاید اصلا تو مشکلی نداره و شوهرت ضعیفه که با دارو حل میشه

یا  حضرت علی اصغر(ع) با دست های کوچکت گره بزرگترین مشکل زندگی ام را باز کن و عنایتی کن مرا هم مادر کن
اره من فقط ۸ ماهه اقدام میدونم خیلیا بیشتر از اینا منتظر بودن نگرانم نکنه مال منم چند سال طول بکشه ا ...

شوهرم اصلا بچه نمیخواد.یعنی تلاشی نمیکنه.میگه شد شد نشد دنبال درمان نیست.اما من دلم میخواد

بعدم من همیشه بعد رابطه زود میشستم خودمو.تخلیه میکردم.اینم باعث شد که 1 سال الکی باشه