2737
2734

هَن😕

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

۲ سال. دلیلشو نمیدونم . ولی وقتی یه مشکلی دارم دلم میخواد یکی باشه دلداریم بده بغلم کنه ... ولی شوهرم بی تفاوت . اصلا بیشتر وقتا باهم حرف نمیزنیم . من خیلی تلاش کردم مثلا بی دلیل بوسش میکردم بغلش میکردم ولی اون محل نمیذاشت حالم بدتر میشد بیخیال شدم. لعنت بر شیطون ولی واقعا به مرد تو زندگیم نیاز دارم از لحاظ عاطفی و روحی 

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐
عه پس منو بگو میگم ازدواج کنم از تنهایی دربیام ینی الکی دلمو صابون زدم

نه عزیز دلم تو انتخابت دقت کن چون همه چیز به خوشی همون روزای اول نیست بعد یه مدت تازه اخلاقای واقعی شریک زندگیت دستت میاد که ممکنه دیر بشه بهتره دوره آشناییتون طولانی بشه و اگه به توافق رسیدین ازدواج کنی ...انشاالله خوشبخت بشی

2706