2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزان, از بین رفتن چربیهای بدن و لاغر شدن فقط با رژیم و ورزش امکان پذیره. چون شکستن مولکولهای چربی و از بین رفتنشون پروسه ای که فقط با کم کردن کالری دریافتی امکانپذیره
بادیرپ, کمربند لاغری و.... اینا باعث شکسته شدن مولکول چربی نمیشه و فقط چربیها رو جابه جا میکنه و افراد گمان میکنن لاغرتر شدن. شما اگه تحقیق یا سرچ کتید متوجه میشید که هیچ وزارت بهداشتی اینا رو برای لاغری تایید نکرده
I just believe in GOD
2728
منم استفاده کردم.خیلی راضیم. من از چندسال پیش میشناسم.
به نظر من اگر کسی چیزیو نمیشناسه و راجع بهش اطلاعات و تجربه ای نداره < چه تایید کنه چه منکرش بشه حرفش منطقی نیست و نمیشه پذیرفت.
به قول خانم راد مگه کرفس و یا خیلی گیاهای دیگه که خودشون میگن و عصارش تو داروخانه ها هست مگه خاصیت چربی سوزی ندارن. خوب اینم مثل همونه. قرار نیست مثلا اگر من نوعی چیزی رو نمیشناسمو نشنیدم کلا بتونم منکرش بشم و بگم دروغه یا وجود نداره.و قرار نیست چون من نشنیدم خدا همچین خاصیتی به این گیاه نداده باشه. . روز به روز این همه چیزای جدید داره کشف میشه. پس واقعا بعضیا با اونا چه جوری کنار میان؟ !
بادی رپو که خود من سالهاست میشناسم. هرکسیم دیدم نتیجه گرفته. خواهش میکنم یه کم بعضی دوستان ذهنتونو باز کنید. این عصاره جلبک دریاییه که چربی سوزه و از طریق پوست جذب میشه. تو اینترنت سرچ کنید. من وقتی دیدم خانم راد توصیه میکنن تو سایتهای خارجی و یوتیوپ سرچ کنید خودم این کارو کردم. خیلی مطالب راجع بهش هست. حتی فیلمهای نحوه ی بستنشو تو یوتیوپ خودم دیدم. قبل از اون نمیدونستم توکشورهای دیگه هست.
بعد از اون یکی از دوستامون که خارج از کشور زندگی میکنه رو دیدم وقتی دیدمش خیلی لاغر شده بود گفت اونجا ماساژ جلبک دریایی رفته. از اونجایی که منم ماساژ خیلی دوست میدارم تحقیق کردم ( از خود خانم راد) که ببینم به سالن ماساژها هم محلول میده و تو ایرانم هست یا نه. ایشونم معرفی کردن تماس گرفتم منتها خییییلیی هزینش بالا بودو منصرف شدم.
اگر از خود خانم راد بخواید بهتون مطب و کلینیک و سالن معرفی میکنن که برید اونجاو از نزدیک ببینید.و ویزیت بشید. البته به نظر من اطلاعات خود خانم راد از همشون بیشتره و از همشون صادق تره.چون رفتم و دیدم میگم.
یکی از دوستا گفته بودن اگر اینطور بود همه الان لاغر بودن.خوب نمونش خود شما بعضیا کلا سخت هر چیزو قبول میکنن. بعضیا دنبالش نمیرن. و اکثرا نمیشناسن. خانمها هم که خودمون میدونیم دیگه کسی کاریو بکنه که خوب باشه خیلی کم پیش میاد به دیگران معرفی کنه..
الان ورزشم همه میدونن خیلی راه خوبیه و کالری میسوزونه هم لاغر میکنه هم به بدن فرم میده .ولی کیه که بره دنبالش. با اینکه 99/9 درصد خانمهای ایرانی بدنشون شدیدا به ورزش نیاز داره.. (نمیتونیم بگیم اگر ورزش خوب بود همه میرفتن و الان همه مانکن بودن)....
راستی یه خانمی گفتن چربی جابجا ممکنه بکنه. اصلا به نظر من طبق تجربم محاله همچین اتفاقی بیوفته چون من سالن هم رفتم و خیلی مشتریها رو دیدم. کاملا این حرف در مورد بادی رپ بی معنیه.

بادی رپ توسط خیلی کشورهای خارجی تایید شده و داره استفاده میشه. وزارت بهداشت نمیدونم داره یا نه زالزالک جون . ولی الان شما میگی وزارت بهداشت ما خیلی کار درست تر از اوناست!! تازه اینجا که هرچیزو بخوای مجوز و تایید بگیری باید کلی پول بریزی به حساب خیلی جاها . . . فکر کن یکی بخواد اینارو توجیه کنه که عصاره ی جلبک دریایی اصلا چی هست . البته بازم میگما من اطلاعاتی در این زمینه ندارم که مجوز داره یا نه،الان میخوام سرچ کنم.شایدم داشته باشه. ولی همه جا میگن یه محلول گیاهیه. شما مگه میرید عطاری چیزی که میخرید مجوز داره؟ نه .فقط تو ایران شناخته شده است.همین. برای عوارض و غیره هم من خیلی پرس و جو کردم چون راستش میخواستم این کارو راه بندازم که پولش جور نشد. حتی به خودمو کسایی که میشناختن اکتفا نکردم از سالنها و مشتریها پرسیدم. حتی یک نفر نبود بگه عوارضی داشته یا ناراضی باشه.
اگر خواستید سرچ کنید (عصاره جلبک دریایی) رو سرچ کنید. و تو یوتیوپ و سایتهای خارجی body wrap
http://parlinshop.shoploger.com/product-243392.aspx

الان من یه سرچ کوچولو کردم مثلا اینجا مجوز بهداشت جلبک دریایی رو زده. چرا میگید این جور چیزا مجوز نداره. خیلیا رو با یه حرف الکی ممکنه گمراه کنید. خواهش میکنم اگر اطلاعاتی ندارید نظر شخصی ندید.اگر اطلاعات یا تجربه ای دارید بگید.

روشهای لاغری اگه قرار بود رو همه افراد جواب بده بده الان همه دنیا پر از مانکن بود ولی من از این روش خیلی راضیم و تونستم باهاش 12 کیلو کم کنم الان فریز چربی جدیدترین روش لاغریه که تو علم ثابت شده و قابل انکار نیست .

مواد بادی رپ خیلی ارزونتر از سالنها در میاد و از نظر اقتصادی هم مقرون بصرفه تره امیدوارم بتونی بهترین روشی که برات مناسبه رو پیدا کنی
ولی هر روشی نیاز به مداومت و پشتکار داره

اگه تصمیم داشتی از این مواد بخری من دو نفرو میشناسم که موادشو دارن میفروشن و مطمعن هم هستند من برا خودم و آشناها و فامیلها از اینها تهیه میکنم

09365562159 النا راد
09308294540 شکوهی
2706