1147
1273

ما چند سالی باهم بودیم یعنی خوراکمون باهم بود الان ی مدته جدا شدیم ازشون.حالا مادرشوهرم از هر حربه ای داره استفاده میکنه منو بچزونه.مثلا با جاریهام ک خییییلی لج بود بینهایت احترامشون میکنه و ب من بی محلی میکنه.منم حدود 15روزه نرفتم خونش تا اینکه شوهرم گفت زنگ بزن بگو شب شام میایم اونجا(دوبار دعوت کرده بود ما خونه نبودیم نرفتیم).بچه ها من خییییلی استرس دارم این رفتارارو میکنه همه انرژیو ازم میگیره

تورو خدا دعا کنین خونمون زود تکمیل بشه.مادرشوهرمم بره ی محله دیگه😂🌹

سلام 😇👋🏻

امسال نمايشگاه 👩‍👧‍👦مادر ،نوزاد و كودك

با كلي اتفاقات هيجان انگيز منتظرتون هستيم🎈

https://miladfair.com/fa/mbc

https://t.me/mbcfair2019  👈🏻تلگرام

اينستاگرام👈🏻  [email protected]

استرس نداشته باش به شوهرت بگو خودت زنگ بزن

اینقد بدم میاد

شوهر من هرچی میگفتم بی دعوت نریم میگفت نه خونه مامانمه دعوت نمیخواد

چندبار که ضایع شد دیگه قبول کرد

به خدا خوب تر از خوب تر از خوبتر... بودی

منم قبلا نمیتونستم چیزی بگم حرص میخوردم حالاهرکسی بود الان جوابشونو محترمانه میدم دیگه خودخوری نمیکنم

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

یه مدت با سیاست باهاش رفتار کن هر چی هم اون خواس اذیت کنه تو بگو و بخند و احترامتو نگهدار پیش همه اینکارارو بکن بعد خودش دیگه خوب میشه نشد هم ک هیچ همه ی مادرشوهرا اینطورین

از هر راهی میتونی بهش محبت کن خودش از رفتارش پشیمون میشه

اخه اینکارم بکنم انقد نفهمه با خودش میگه ازم ترسید

استرس نداشته باش به شوهرت بگو خودت زنگ بزن اینقد بدم میاد شوهر من هرچی میگفتم بی دعوت نریم میگفت ن ...

شوهر منم همینطوری بی دعوت منو میبره اونجا . اصلا نمیشه اسم دعوت ببری واسش! ضایع هم که میشه بازم میگه بریم!

1320
منم قبلا نمیتونستم چیزی بگم حرص میخوردم حالاهرکسی بود الان جوابشونو محترمانه میدم دیگه خودخوری نمیکن ...

نه اتفاقا من جوابشو میدم.خودخوری من ازبابت رفتارهای زشتشه

یه مدت با سیاست باهاش رفتار کن هر چی هم اون خواس اذیت کنه تو بگو و بخند و احترامتو نگهدار پیش همه ای ...

یعنی منظور از سیاست اینه ک بهش محبت کنم?

1226

بزن به بیخیالی اصلا واست مهم نباشه چیکار میکنه چندبار نفس عمیق بکش با بینی دم دهان بازدم امتحان کن تمام استرست میره قول میدم ،کاملا ریلکس برو خونشون هیچی نمیشه وقتی رفتارتو دید اهمیت نمیدی اونم دیگه اذیت نمیکنه

اگه روزی عاشق شدی و حرف دلتو گفتی خوشحال باش حتی اگه باهات بد رفتاری کنن ،تو از خودت ناراحت نباش چون کارت درست بوده .......اگر بهت بدی کردن بذار ادامه بدن تو ناراحت نباش ،،،فقط مهم اینو بدون که خودت خوب باشی 👏
منم قبلا نمیتونستم چیزی بگم حرص میخوردم حالاهرکسی بود الان جوابشونو محترمانه میدم دیگه خودخوری نمیکن ...

من اگه جرات میکنم جواب بدم! میگه برو عذرخواهی کن

حتی اگه بعد برگشتن بهش بگم چرا مادرت اینطوری گفت میگه بگن تو اهمیت نده! اخه مگه میشه!!!

من اگه جرات میکنم جواب بدم! میگه برو عذرخواهی کن حتی اگه بعد برگشتن بهش بگم چرا مادرت اینطوری گفت م ...

حق داری اینطوری سخته

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

استارتر همشون همینن 

توروخدا به من بگین من چه خاکی بریزم سرم

منو مادرشوهر تو یه ساختمونیم

پنج شنبه سالگرد پدرشوهر مادرشوهره خب؟؟؟

مهمون گفته میگه مردا برن خونه تو 

من همش سه سال ازدواج کردم فرشام روووشن 

چیکار کنم دارم میمیرم از غصه

1335