2726
عنوان

عفونت ادراری گرفتم باز

97 بازدید | 5 پست

پارسال تابستون داشتم عفونت ادراری  قرص سفکسیم خوردم بماند که چقدر اذیت شدم مشکل گوارشی گرفتم ولی رفع شد امسال دوباره اومده سراغم چی بخورم به جاش؟

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

وای منم زود زود عفونت میگیرم .  شورت و کلا حدف کردم یه کم فرق کرد.و خونه یا شلوار نمیپوشم یا شلوار گشاد میپوشم

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای منم زود زود عفونت میگیرم .  شورت و کلا حدف کردم یه کم فرق کرد.و خونه یا شلوار نمیپوشم یا شل ...

منم اینجوریم ولی میگیرم بازم شما چه قرصی مصرف کردی خوب شدی

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼
2728
منم اینجوریم ولی میگیرم بازم شما چه قرصی مصرف کردی خوب شدی

من چند تا قرص مختلف مصرف کردم دقیق یادم نیس کپسول بود ابی و سفید زیاد مصرفش کردم . و یکی هم کلا قرص ابی بور

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀