2733
2734
عنوان

الهی خدا منو مرگ بده

277 بازدید | 12 پست

انقدر غصه عالم توو دلم هست ، انقدر دلم گرفته گفتم بیام اینجا ی خورده سرمو گرم کنم ، یعنی دوتا تاپیک خوندم اشکم دراومد ، الانم سر تاپیک سوم ک خوندم دیگه اشکام بند نمیاد ، یارو چند ماه طلاق گرفته شوهرش با پرستار بچش عروسی دارن میکنن ، ی عده هم این وسط میگن شما بعد از طلاق دیگه به هم ربطی ندارین ک ناراحتی! حالا یارو میگه هنوز دوسش دارم و اون طلاقم داده مگه میفهمن ، اون یکی میگه شوهرم دو روز بعد از طلاقم عروسیش بود مردم از ناراحتی .....

وای دارم دق میکنم فقط

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بیخیال بابا چه میشه کرد،راستی تاپیکی که شوهرش رفته بودترکیه چی شد آخرش کسی میدونه؟ @لواشک1395 &nbs ...

نه عزیزم ترکید

منم ندیدم اخرشو

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
2738
چی بود داستان؟

اسی با خونواده شوهرش رفته مسافرت

شوهرشم سفر کاری رفته همونجایی که اینا رفتن ولی شهرهاشون متفاوته

بعد خواهرزاده شوهرش اومده به اسی گفته دایی رفته خارج

بعد بچه میره به ننش میگه به زندایی گفتم دایی رفته خارج

ننشم میگه چرا گفتی

کاشف به عمل اومده خارج بوده چون الان گفت دوست شوهرش که با شوهرش رفته عکس گذاشته که کنار ساحل بوده و همه زنو مردا لخت

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
ای وای ، کمرت بهتر شده؟

بله ممنونم