2733
2734

سلام ی چن تا سوال دارم واسه دستیار دندون پزشک شدن.

اگه کسی میدونه بیاد جواب بده 

ممنون

صدای باد می آید ، عبور باید کرد! من مسافرم ای بادهای هموار... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من مجردیم دستیار دندونپزشک بودم

بهت اسم وسیله هایی که باهاش کار میکنه رو معرفی میکنه و کاراییشون رو میگه مثلا میگه فلان وسیله رو بیار باید ضدعفونی کنی اماده کنی برای مریض تا دکتر براش استفاده کنه

2728

نه دوره ندیدم. فقط خانوم دندون پزشکی بهم گفتن بیا بهت یاد میدم منم کلا نابلد. نمیدونم چ کاری دقیقا آرم میخان انجام بدم

من مجردیم دستیار دندونپزشک بودم بهت اسم وسیله هایی که باهاش کار میکنه رو معرفی میکنه و کاراییشون رو ...

فقط همین؟ 

من کلا رشته ام مهندسی بوده. امروزم از م جواب میخان. 

درآمدش خوبه

تایم کاریش زیاده 

از 8 تا یک‌ونیم 

بعدازظهر از 5 تا 21.

بعدشم قراره صبح ها رو بزارن ب عهده ی من یادمی گیرم؟ 

بپرس من دوره اش رفتم 

میخام بدونم میصرفه رفتن ش یانه. 

آخه اینطور که بنظر میرسه دیگه ب کارای عادی م هم نمیرسم چ برسه ب مهمونی و... 

[QUOTE=99758757]پیشتهاد دادن؟یعنی مدرکشو نداری؟[/QUOTE متاسفانه ندارم. 

بنظرتون شدنی ه؟ 

اونم منی که هیچ نمیدونم؟ 

2738
[QUOTE=99758757]پیشتهاد دادن؟یعنی مدرکشو نداری؟[/QUOTE متاسفانه ندارم.  بنظرتون شدنی ه؟  ...

نه عزیزم مدرک دستیاری دندونپزشکی میخواد ازمونشم مثل کنکور هرسال برگذار میشه

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست

بنظر خیلیا شانسی که قسمت شون نشده. ولی من میترسم بعد چن وقته حوصله ام سر بره و بزارم کنار. 

ی چیز دیگ اینکه من خودم دندون خراب زیاد دارم چن ساله میرم دندون پزشکی های مختلف. بنظرتون تاثیری روی کارم نداره؟ 😔😂😂😂

میخام بدونم میصرفه رفتن ش یانه.  آخه اینطور که بنظر میرسه دیگه ب کارای عادی م هم نمیرسم چ برسه ...

والا من اصفهانم اصلا به دردم نخورد حقوق درست نمیدن کار زیادم میخوان اگه اشتباه کنی دردسر میشه من از وقتی خودم سرکار رفتم دیگه اونجا رو گذاشتم کنار خرج و دخلم باهم نمیخوند ولی دوستم ناچارا هنوز میره اونم راضی نیس ولی خب کارم براش نیس اگه اینجام نره با یه بچه سرگردونه

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
نه عزیزم مدرک دستیاری دندونپزشکی میخواد ازمونشم مثل کنکور هرسال برگذار میشه

ب من ک گفتن همینجوری بیاد بشه دستیار! 

من خودمم موندم چطوری میشه بدون مدرک؟! 

والا من اصفهانم اصلا به دردم نخورد حقوق درست نمیدن کار زیادم میخوان اگه اشتباه کنی دردسر میشه من از ...

خوبی موقعیت من این ه ک فاصله  مطب تا خونه مون زیاد نیست ولی خب هیچی نمیدونم. ترسم از ول کردن شهه که زشته

ب من ک گفتن همینجوری بیاد بشه دستیار!  من خودمم موندم چطوری میشه بدون مدرک؟!

شاید خب کار خاصی ازت نمیخوان و جراح دندونپزشک نیس و دندونپزشک عمومیه

اگه نظرتون مخالف منه به قصد فرو کردن نظرتون ریپلای نکنید چون احتمال رنگی شدنتون هست
من مجردیم دستیار دندونپزشک بودم بهت اسم وسیله هایی که باهاش کار میکنه رو معرفی میکنه و کاراییشون رو ...

شما راضی بودین؟ 

منم مجردم و عاشق شاغل شدن. 

موندم چ جوابی بدم. برم یانه؟ 

راستی شما بخاطرش از مسافرت و دوره دوستانه تونم می دین؟ 

2706