2726
عنوان

تمیز ترین وکثیف ترین کسی که میشناسید کیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1175 بازدید | 42 پست

تمیزترین مامانم بعدشم خودم هم تو نظافت منزل و ماشین هم نظافت شخصی و رسیدگی به خودمون و اینا....(رو به وسواسیم ما اصلا)😁✌🏾

کثیف ترین خالم 🤮لعنتی فقط به خودش میرسه خونش و گند بر میداره براش مهم نیست🤢🤦🏽‍♀️

🤗حسِ خوب یَعنی مَن و توْ و دُختَرِمون تو مَزرعِه شُماٰلِ روستاٰ....🔗✌🏾

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خواهر شوهرم  تمیزترین ادمیه که دیدم یه خونه ویلایی داره همشو بگردی یه دونه آشغال پیدا نمیکنی اینقد فرزه هر بار میریم مهمونش همون اول کار غذاش آماده،میوه هاشسته، چای واستکان وقند ونبات وشیرینشم آماده دستپختشم حرف نداره سابقه داشتن تا 50مهمونم داره

تمیزترین فرد زندگیم جدای ازمادرم، مادربزرگم ک زندگیش همیشه میدرخشه بااینکه سنی داره فوق العاده تمیزو مرتب  وباسلیقه هست

کثیف ترین فرد وبهتربگم افراد، خانواده همسرم هستن ک بخاطر نظمی ک ندارن باهاشون ارتباط برقرار نمیکنم یجورایی ازسر اجبار سالی یکبار میبینمشون

گاهی سکوت میکنی چون اینقدر رنجیدی که نمیخوای حرف بزنی، گاهی سکوت میکنی چون واقعا حرفی برای گفتن نداری، سکوت گاهی یک اعتراضِ وگاهی هم انتظار امابیشترمواقع سکوت برای اینه که هیچ کلمه ای نمیتونه غمی که دروجودت داری توصیف کنه و این یعنی همون (تنهایی) 😔 تجربه بهم ثابت کرد اونی که میخوای توو زندگی هیچوقت نمیشه، فهمیدم کسی که باهاته الزاماً دوست نیست.فهمیدم که بیتفاوتی بزرگترین انتقامِ.. تنفر ی نوع عشقِ، دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیّتِ.. غرور بزرگترین دشمن وخدا بهترین دوستِ.. فهمیدم رفتن همیشه ازروی نفرت نیست، هرکسی زبونش نرمِ دلش گرم نیست.. هرکی اخلاقش تنده جنسش سخت نیست.. هرکی میخنده بدون دردوغم نیست.. ظاهر دلیلی برباطن نیست.. فهمیدم کسی موظف به آروم کردنت نیست.. فهمیدم جنگ کردن باخیلیا اشتباه محضِ.. فهمیدم خیلی موقع ها خواسته هات حتی باگریه والتماس هم انجام نمیشه.. فهمیدم گاهی اوقات توو اوج شلوغی (تنهاترینی).. گاهی اوقات صمیمی ترین دوستت میشه غریبه ترین آدم.. گاهی اوقات باهمه وجودت کسیو دوست داری که اون نمیبینتت.. گاهی اوقات بایدرفت....باید دل کند....باید گذشت....باید رد شدو عوض شد😔    
تمیزترین جاریم کثیفترین خواهرشوهرم یه بار تو سینگم فین کرد یه بطری وایتکس جلو روش خالی کردم تو سینگ& ...

😂😂😂😂😂

در دلم خواستن مرگ کسی نیست ولی کاش هرکس به تو دل بست بیاید خبرش♥️

تمیزترین خودم😁

کثیفترین زندایی شما😐

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
یبار همه داشتیم صبحونه میخوردیم زنداییم تخ کرد باهاش دعوام شد همه هم طرف منو گرفتن گفت من آلرژی دارم ...

خوبه این الرژی و یاد گرفتن ملت وگرنه اسم این حرکاتِ تهوع اورو چی میخواستن بزارن😫

كثيف ترين آدمي كه ديدم يكي از همكلاسيام بود ٦كيلو آرايش ميكرد ولي هميشه بوي عرق ميداد😑 تميزترين هم ...

وای اره منم دیدم خط چشم طاووسی میکشه یه مام نمیزنه

خدایا من طاقت انتظار ندارم منو اینجوری امتحان نکن من نی نی میخوام دامنو سبز کن😕

البته بابام هم خیلیییی تمیزه کیف میکنم بغلش میکنم هم خودش هم ماشینش هم دفترش عالیههه😋✌🏾

پسرم هم خدارو شکر به اونا رفته😁✌🏾

2706