1345
1341

من تمیز ترین آدم به نظرم خالمه تا حالا اندازه سر سوزن آشغال تو خونه ش ندیدم هرروز مبلا رو جابجا میکنه زیرشون رو جارو میزنه کابینتش رو که باز میکنی انگار دکوراسیون مغازه های لوکسه انقد که مرتب وتمیزه وکثیف هم زن داییم آب دماغش وتفش رو میماله به فرش یا لباسش اگه خوابیده باشه میزنه به پتو حالم به هم میخوره از این کاراش

بکوش بزرگی در نگاه تو باشد،نه در چیزی که به آن می نگری...

تا حالا به سفر سویس فکر کردی ؟

اگه دوست داری به ژنو تو سویس سفر کنی   

حتما به اینجا سر بزن

1334

تمیز ترین زن عمو کوچیکم که هر روز ظرفاشو وایتکس میزنه البته دیگه وسواسیه همش در حال تمیز کاریه

کثیف ترینم اون یکی زن عمو بزرگم حتی بدم میاد تو لیواناشون آب بخورم بلد نیست ظرفشوییشو یه وایتکس بزنه دسشوییشم افتضاح هیچوقت دلم نمیخواد خونشون برم

بگذار زمستان هرچه می خواهد شاخه هایم را خمیده کند...      من دختر بهارم... دوباره شکوفه می زنم...
1226

تمیزترین مامانم بعدشم خودم هم تو نظافت منزل و ماشین هم نظافت شخصی و رسیدگی به خودمون و اینا....(رو به وسواسیم ما اصلا)😁✌🏾

کثیف ترین خالم 🤮لعنتی فقط به خودش میرسه خونش و گند بر میداره براش مهم نیست🤢🤦🏽‍♀️

🤗رَگِمَنْانقدرنَزدیکیْکهنَبضِروگردنمویاٰدمْنیست....✌🏾

خواهر شوهرم  تمیزترین ادمیه که دیدم یه خونه ویلایی داره همشو بگردی یه دونه آشغال پیدا نمیکنی اینقد فرزه هر بار میریم مهمونش همون اول کار غذاش آماده،میوه هاشسته، چای واستکان وقند ونبات وشیرینشم آماده دستپختشم حرف نداره سابقه داشتن تا 50مهمونم داره

فقط حیدر امیر المؤمنین است  عاشق امضای این کاربرشدم امیدوارم راضی باشه
1331