2733
2734
عنوان

همه داروها کمیاب شده

2257 بازدید | 32 پست

اعصابم خورده، یه داروی ایرانی که باید همیشه توی داروخانه ها باشه نیست. زنگ زدم داروخانه هلال احمر هم گفت موجود نیست. گفت هیچ جا ندارن! مملکت درست کردن واسمون. من رماتیسم مفصلی دارم داروهام نیست، چه برسه به اونایی که بیماری های خاص و یا انواع سرطان دارن. داروم تموم شده، هفته دیگه هم میخوام برم دکتر که اگه اجازه بده اقدام‌کنم واسه بارداری. یه برگ فقط از این قرص میخوام که تا برم دکتر دارو داشته باشم. هر جا میپرسم ندارن. اگرم نخورم بیماریم ممکنه شدید بشه اونوقت دکتر اجازه بارداری نده بگه حالت خوب نیست😓

1490 هم زنگ زدی

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چی میخوری؟ بگو دکتر عوضش کنه منم بیماری خودایمنی دارم ولی داروهام هست که!

منم تا الان داروهام بود، این دارو رو سه ماهه دکتر تجویز کرده برام جای یه داروی دیگه. چون داروی قبلی واسه بارداری خطرناک بود. اینو جای اون داده. الان تموم شده، هفته دیگه هم میرم دکتر. اسمش آزارام ۵۰

یه خانومی بود میگفت من از داروخانه های آلمان مستقیما دارو سفارش میدم برام میارن

باید حتما نسخه باشه، من آشنا دارم آلمان ولی اونجا خیلی سخت گیر تر هستن. همینجوری دارو نمیدن که

2738
2706