2733
2734
عنوان

بچم دوهفتس خیلی نق میزنه

97 بازدید | 11 پست

بچم سه ماه و ده روزشه تقریبا دوهفتس وقتی شیرش میدم سرشو میگردونه یه طرف و با بدبختی باید بهش شیر بدم چیکارکنم دکترم بردمش گفتن سالمه توروخدا اگه تجربه ای داریدبگید چراانقد بدسینگی میکنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
پسر منم اینجوری بود به شیرم حساسیت داشت وقتی میخواس شیر بخوره دست و پا میزدااا 

وقتی شیرش میدم پاهاشو تکون میدم بهتر شیر میخوره چرااینجوری شده توروخدا کمکم کنید دیوانه شدم از بس نق زد و نفهمیدم چشه

وقتی شیرش میدم پاهاشو تکون میدم بهتر شیر میخوره چرااینجوری شده توروخدا کمکم کنید دیوانه شدم از بس نق ...

مطمئنی رفلاکس نداره؟

شاید رفلاکس پنهان داره اخه پسرمنم دقیقا اینجوری بود

یوقت چیز باد دار نخوردی؟ دل پیچه داره شاید

❤تیکر تولد ۲سالگی گل پسرمه👶❤

گلم شاید شیرت سنگینه براش یا شاید هم خیلی گرسنش نیست .بذار خوب گرسنه بشه بعد بهش شیر بده و خودتم غذاهای خیلی سنگین نخور

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2738