2703
2553
عنوان

کیا تعبیر بلدن تورو خدا بیاین😭

75 بازدید | 13 پست

بچه ها مادرم خواب دیده که مادرش بچه به دنیا میاره و مادرم میگه قراره یکی از ماها یعنی داییام و خاله هامو خودش بمیریم یعنی درسته🤔😢😭 دل تو دلم نی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

نباید خوابو بد تعییر کرد هرچی تعبیر کنی همون می شه 

اتفاقا تعبیر زایمان رهایی از غم و نازاحتیه ......

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1

همیشه قبل تعبیر بگو انشاءالله خیره

بدترین خوابم تعبیرش خوب میشه

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"
2714

من مادربزرگم چند ماهه فوت کرده

دیروز صب خوابشو دیدم ظهرم خوابیدم باز خوابشو دیدم شبم دوباره خوابشو دیدم یعنی تو ۱ روز ۳ بار اومده به خوابم، نگرانم بچها کسی تعبیرشو میدونه

من میتونم لاغر کنم مطمئنم🤩💪وزن اولیه ۹۰/۷۰۰😫 وزن فعلی۸۳/۵ 🙂وزن هدف ۶۸ ، ، شروع رژیم ۲۷ / ۲/ ۹۹

عزیزم اگ خواب بد ببینی حتی اگ ازقبل شنیده باشی این خواب تعبیر بدی داره واتفاق بدی میفته ،اگه شما به این خواب هیچ اعتقادی نداشته باشی اینک مثلا ی اتفاق بد میفته واینا خلاصه اصلا باورش نکنی دنبال تعبیر نباشی هیچ اتفاقی نمیفته فق؟ نباید باورش کنی ونباید واس کسی خواب بدتو تعریف کنی اگ ترسیدی دعا کن بگو ان شا ا که خیره صلوات بفرس.

اتفاقا بچه ها یه ماه پیش پسر خالم ۸ سالش بود فوت کرد معلولیت ذهنی داشت اونو مادربزرگم خیلی همدیگرو دوس داشتن مادربزرگمم مرده کنار مادربزرگم خاکش کردن میتونه ربط داشته باشه

اتفاقا بچه ها یه ماه پیش پسر خالم ۸ سالش بود فوت کرد معلولیت ذهنی داشت اونو مادربزرگم خیلی همدیگرو د ...

نمیدونم عزیزم.فقط اینو لدون ک اگه یه خوابیو جدی نگیری چیزی نمیشه