2733
2734
عنوان

عروس مزاحم......

384 بازدید | 36 پست
من دو برادر دارم که یکیش متاهله ,یه خونه ی شیک و جدا از ما داره .منم تک دخترم و دارم برا استخدام درس میخونم کاری هم اصلن با این عروس نداریم اما ایشون هر روز خونه ی ماست هر وقت بخواد میاد ,میره . وقت بوده که یه ماه خونه ی ما بوده و خیلی مزاحم زندگی و درس خوندن منه.خیلی کاری نمیکنه و تازگیها زبون دراز هم شده منم به خاطرپدر و برادر همیشه ملاحظه اش رو میکنم ...شما بگین چیکار کنم که زیاد نیاد و حد خودش رو بدونه ....واقعا بعضی ها لیاقت احترام و محبت ندارن .انکار که حتما باید ازار بدی و تیکه بندازی وگرنه سوارت میشن ......
انفرادی شده سلول به سلول تنم خود من در خود من زندانی ست. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در بگو دیوار بشنوه بگو مامان  نمیدونم کیه  هست تو فامیل خاله فلانی میگه انقد سنگین بی دعوت جایی نمیره حساب کار میاد دسش

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
2731

موافقم.. درکت میکنم... منم شرایط تورو دارم تقریبا ولی واسه آزمون افسرده ام احساس میکنم فقط باید سهمیه داشته باشی تا قبول شی افسردگی گرفتم نمیتونم بخونم

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است. 

به داداشت بگو درس داری و خونتون نیان چون میاد سرمیزنه مزاحمه حتما توهم قیافه میگیری اونم تیکه میندازه حالا اگه نمیومد یک حرف دیگه ای توش بود

خسته و عصبی و درمونده شدم کاش خداوند منو فرزندم ازین جهنم نجات میداد
2738
واااای عالی بود😂

😜😑😑😂😂😂

خدایا متاسفم برای تمام لحظاتی که ناامید شدم و تو حاجتم را  دیرتر براورده کردی تا کمی بیشتر در کنارت باشم و اکنون که بی قرار تر از هر لحظه صدایت میکنم تو زودتر اجابت دعایم را نزدیک کن تا از شادی غرق در شکر گزاری تو شوم...واسه حاجت رواییم 💖سه تا توحید 💖بخون لطفا...
چقد با معرفته ایشون!معمولا عروسا از خونه مادرشوهر فرارین

ولی من برعکس فکر میکنم چقد خانواده شوهر با ملاحظه و متینن چون با اینکه مزاحم کاراشون میشه باز چیزی بهش نمیگن 

برخی از ما فکر می‌کنیم دوام آوردن قویترمان می‌کند، اما گاهی قدرت در رها کردن است. 

وقتی اون میاو خونه شما تو برو خونه اونا😐🎈

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2706