2733
2734
عنوان

زایمان با بکارت حلقوی

676 بازدید | 32 پست

سلام خانوما من بیستو یک هفته و چهار روزمه

از همون اول دکتر گفت ک بکارتت باید با عمل برداشته بشه

برای دخول مشکلی نداشتم ولی معاینه ک میرفتم میگفتن بکارتت سرجاشه

حالا هم ک باردارم

لطفا نترکونین،میخام ببینم کسی بوده اینجوری باشه و میدونه زایمان سزارینه یا طبیعی؟

من دوست دارم طبیعی باشه ولی از دکتر ک پرسیدم گفت اگر نرفته باشه سز میشی ک تو ماه هفت معاینه میکنیم ک بفهمیم

زودتر از اونم معاینه نمیکنن

ت رو خدا کسی اگر چیزی میدونه بگه

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ربطی نداره منم نوع بکارتم مثل شماست دکترم گفت با زایمان طبیعی ازبین میره

واقعاااا؟؟!وای خداکنه برای منم طبیعی باشه

برای معاینه اینکه چند سانت باز شده دهانه رحم چیکار میکنن؟

لطفا برای سلامت تو دلیم دعا کنین و صلوات بفرستین که سالم باشه...اجرتون با امام زمان 

خب طبیعی که بیاری خودش پاره میشه مال منم حلقویه البته منم سزارین کردم 

نی نی سایتای عزیز لطفا برید لیزر وقتی میاید سایت انقدر پشماتون نریزه دائم در حال جمع کردن پشم و برگای شما هسم🤣
2738
من بودم سز شدم. اما نه به خاطر اون چون بچه گیر کرد

برای چی گیر کرد؟یعنی وزنش بالا بود؟

نوع بکارت من هم مثل شما بود.

منم سزارین شدم 

البته بخاطر نچرخیدن بچه 

💔گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود💔گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود💔گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است💔گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود💔گاهی گدایِ گدایی و بخت با تو یار نیست💔گاهی تمام شهر گدای تو میشود💔                                             
خب طبیعی که بیاری خودش پاره میشه مال منم حلقویه البته منم سزارین کردم 

خودتون خواستین؟

اخه گفتم شاید بخاطر این میگن ک اگر بخاط طبیعی بیاد شاید نمیتونن معاینه بکنن و ب مشکل میخورن

نوع بکارت من هم مثل شما بود. منم سزارین شدم  البته بخاطر نچرخیدن بچه

اگر بچه سفالیک بود میتونستی ک طبیعی بیاری شما؟طکتر چیزی نگفته بود؟

2706