2733
2739

ما با یک خانواده رابطه ی خیلی صمیمانه ایی داریم به صورتی که اغلب شب ها یا ما منزل اون ها هستیم یا میریم بیرون یا اونا منزل ما هستن ،کلا مسافرت هم بیشتر با هم میریم ،حالا سوال من اینه اون خانم که دوست من هست زیاد از شوهرش راضی نیست و این ممکنه زندگی منو تهدید کنه؟

ما نزدیک به ۱۴ ساله خودمون دوستیم و دو سالی هم هست که دوستیمان خانوادگیه،تا حالا هیچ چیز خاصی هم ندیدم 

لطفا راهنمایی بفرمائید 

با کمال احترام

من به دوست صمیمی ورفت وامد زیاد هیچ علاقه ای ندارم 

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

چه تاثیری میتونه تو زندگی تو داشته باشه؟

اگه از لحاظ احلاقی قابل اطمینان ان پس مشکلی نیست باهم خوش باشین

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید اون خانوم خانوم خوبی باشه. خودتم میگی چیز بدی ازش ندیدی. دل بد نکن

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2738
چه تاثیری میتونه تو زندگی تو داشته باشه؟ اگه از لحاظ احلاقی قابل اطمینان ان پس مشکلی نیست باهم خوش ...

شوهرم قبلا بهم خیانت کرده ولی دوستم خانم خیلی خوبیه نمیدونم بعضی وقت ها نگران میشم 

انقد قاطی بودن رو ترجیح نمیدم..دوستایی دارم ولی اینجوری هرر شبو سفرو اینا نه...مثلا در هفته دو سه مرتبه تو پارک عصرا قرار میزاریم میبینمشون  خونه هامونم نزدیک همه ولی خانوادگیش نکردیم شوهرامون همو دیدنا ولی نهههه قاطی نیستیم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
این رابطه ها که زیاد میشه آخرش یه جایی به یه علتی گوهش در میاد .... ماهی یکبار همدیگرو ببینید بدون ش ...

من هم نگران همین هستم ولی وقتی با اوناییم خیلی خوش میگذره تنهایی آدم حوصله اش سر میره

2706