2726
عنوان

شوهرم گفت اصلا نمیخوام ببینمت😔😧

| مشاهده متن کامل بحث + 1681 بازدید | 80 پست

خب یه نفرم چه شوخی چه جدی بزنه تو سر من منم عصبی میشم.فعلا عصبانیه از دلش دربیار بگو ببخشید نمیدونستم از این شوخیا خوشت نمیاد 

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این که ناراحتی نداره اولین دعوا بوده بگو ببخشید تموم میشه دیگه هم اینکارو نکن شوهرت جنبه شوخی ند ...

بهش گفتم بیا پیشم با هم حرف بزنیم گفت نمیخوام ببینمت

تلفنامو جواب نمیده

پیامامو جواب نمیده

منم ولش کردم تا خودش بیاد جلو.اونم کم تقصیر نداشت

2728

اخ منم دیروز سر یه چیزی دلم پر بود تا تونستم زدم به دستش و گازش گرفتم.بعد یه دفعه به خودم اومدم انقد ناراحت شدم و معذرت خواهی کردم.خدایی خیلی اقایی کرد چیزی بهم نگفت.....وای خیلی بد بود😦یادم انداختی😢

آخه این چه شوخیه.من نمی دونم چرا شوخی رو با بی احترامی قاطی میکنید

خودش از اول عقد این کارا و این حرفا رو میزد و من که گریه میکردم میگفت بی جنبه ای.

حالا که حرفای خودشو به خودش گفتم میگه نمیخوام ببینمت

اخ منم دیروز سر یه چیزی دلم پر بود تا تونستم زدم به دستش و گازش گرفتم.بعد یه دفعه به خودم اومدم انقد ...

یه بالش بیار ایندفعه با مشت بکوب تو بالش و آدامس بجو. چرا شوهرتو میزنی؟!یهو میزد تو صورتت و حرمتا میشکست چی؟

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
آخه این چه شوخیه.من نمی دونم چرا شوخی رو با بی احترامی قاطی میکنید

خودش اون حرفا رو بهم میزد حالیش نمیشد بی احترامیه میگفت با تو شوخی نکنم با کی شوخی کنم😑

حالا خودش......

یکم بهش فرصت بده و بعد هم عذر خواهی کن، این طور رفتارا اصلا درست نیست،هیچ وقت حتی به شوخی به هم بی احترامی نکنید، بین زن و شوهر هم حرمتی هست که نباید شکسته بشه، اول با هم دوست صمیمی باشید بعد زن و شوهر😌

خدایا شکرت   
2706