2726
عنوان

شوهرم گفت اصلا نمیخوام ببینمت😔😧

1682 بازدید | 80 پست

بعد از دوسال اولین دعوای شدیدمون بود

شوخی شوخی جدی شد

چند بار به شوخی زدم تو سرش اونم یکی زد تو پام

هی گفتیم به هم ببند و بیشعور و کثافت و.... گفت صداتو بیار پایین وگرنه میزنمت گفتم تو گوه میخوری بعدشم گفت برو هر غلطی میکنی بکن منم گفتم کجا میخوای بری گفت به تو ربطی نداره

بعدشم شب رفت خونه و گفت اصلا نمیخوام ببینمت نه زنگ بزن نه پیام بده😥

عقد هستید ؟

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم مسئله بزرگی نیست یک کم بعد بهتر میشین اما در شوخی هم سعی کنید خیلی زیاده روی نکنید خیلی وقتا همون شوخی منجر به سو تفاهم میشه

🤗کنکوری های دهه ۶۰ بخونید.اگه دهه شصت هستید و قصد دارید مجدد ۹۹ کنکور بدین و هدفتون پزشکی دندان پزشکی و دارو سازی هست .اگه تصمیم قطعی گرفتید و تمایل دارید درخواست دوستی بدین تا تو واتساپ اددتون کنم .فقط دهه شصتیا لطفا پیام بدن مرسی دوستان 
2728

جنبه شوخی اینجوری نداره شما معذرت خواهی بکن 

آدم ها فکر می‌کنند؛ اگر یک بار دیگر متولد شوند، جور دیگری زندگی می کنند،شاد و خوشبخت و کم اشتباه خواهند بود. فکر میکنند میتوانند همه چیز را از نو بسازند، محکم و بی نقص!           اما حقیقت ندارد...                                                               اگر ما جسارت طور دیگری زندگی کردن را داشتیم،اگر قدرت تغییر کردن را داشتیم،اگر آدم ساختن بودیم،از همین جای زندگیمان به بعد را می ساختیم!

تقصیر خودت بوده خواهرم

شوخی شوخی میزنی توسرش

😐🎈

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
عزیزم مسئله بزرگی نیست یک کم بعد بهتر میشین اما در شوخی هم سعی کنید خیلی زیاده روی نکنید خیلی وقتا ه ...

درسته. اما من اصلا فحش بلد نبودم انقدر که اینطوری حرف زد باهام و گفت تو بی جنبه ای حالا تو شوخیامون لین حرفا هست

خودش اینطور خواست

2706