2733
2739

من پریودام مرتب هستش فقط بخاطر اینکه موهام ضخیم شده بود رفتم دکتر ک گفت هورمون مردانت بالاست دیروز رفتم سونوگرافی ک فهمیدم کیستای ریز دارم پس اگه تنبلی تخمدان دارم چرا پریودم مرتبه اصلا من حامله میشم تاحالا هم اقدام نکردم بهم دکتر متفورمین داد گفت ماله اینکه اصافه وزن داری من وزنم ۷۲ قدم ۱۶۴خیلی نگرانم نکنه برا بچه دارشدن ب مشکل بر بخورم پارسال سونو دادم مشکل نداشتم توروخدا کمکم کنید فکرم مشعوله راستی متفورمین تاثیر داره براکاهش وزن؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من چندسالی دارم عقدم عروسیم نشده منم خیلی نگرانم ...باید زود اقدام ب باردای کنی بعدا برات مشکل میشه احتمال نازایی هم زیاده دکترم رفتم ی سالی رفع نشده چندماهه طب سنتی میرم خداکنه ازاین جواب بگیرم

پیامی به بنده های دل شکسته از طرف پروردگار     من هستم... هنوز خدایت همان خداست! هنوز روحت از جنس من است! اما من نمی خواهم تو همان باشی! تو باید در هر زمان بهترین باشی.نگران شکستن دلت نباش! می دانی؟ شیشه برای این شیشه است چون قرار است بشکند. و جنسش عوض نمی شود و می دانی که من شکست ناپذیر هستم و تو مرا داری برای همیشه! چون هر وقت گریه می کنی دستان مهربانم چشمانت را می نوازدچون هر گاه تنها شدی، تازه مرا یافته ای چون هرگاه بغضت نگذاشت صدای لرزان و استوارت را بشنوم، صدای خرد شدن دیوار بین خودم و تو را شنیده ام! درست است مرا فراموش کردی، اما من حتی سر انگشتانت را از یاد نبردم! دلم نمی خواهد غمت را ببینم می خواهم شاد باشی این را من می خواهم تو هم می توانی این را بخواهی خشنودی مرا من گفتم : وجعلنا نومکم سباتا (ما خواب را مایه آرامش شما قرار دادیم) و من هر شب که می خوابی روحت را نگاه می دارم تا تازه شود نگران نباش! دستان مهربانم قلبت را می فشارد.شب ها که خوابت نمی برد فکر می کنی تنهایی ؟ اما، نه من هم دل به دلت بیدارم! فقط کافیست خوب گوش بسپاری! و بشنوی ندایی که تو را فرا می خواند به زیستن
2728

منم تنبلی تخمدان دارم از ۱۶ سالگی تشخیص  دادن ولی همیشه پریودام متظم بوده هیچ ربطی نداره تنبلی تخمدان یه بیماری ارثی با کلی علایم همه علایم رو که یک نفر نمیتونه داشته باشه یکی چاق میشه یکی پریوداش نامنظم میشه یکی دچار نازایی میشه یکی پرمویی میگیره من پرمویی دارم اصلا چاق نیستم ۵۷ کیلو هستم کاملا هم طبیعی باردار شدم 

منم پریودام منظمه..تقریبا اضافه وزنم همین حدوداس..چندتایی موهای صورتم ضخیم شدن..الان نه ماهه تلاش میکنم هیچی ب هیچی..اینماهم ک بیبی چکم مثبت شد دارم هی لکه میبینیم😭😭😭😭😭😭😭😭😭

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
2738

فقط لاغریییی وسلام

دوستای گلم این تجربه ی من از رژیمه قبله بارداری و تعیین جنسیته نی نیه❤️اگه به کارتون اومد برام یه صلوات بفرستید🤱🤱🤰🤰🤰                                              https://www.ninisite.com/discussion/topic/3060426/تجربه-ی-من-از-رژیم-قبله-بارداری-و-جنسیته-نی-نی؟page=۱1
من پریودم مرتبه مثلا این ماه ۶ موقعه پریودم بود ۵ پریودشدم اصلا فک نمیکردم کیست داسته باشم

من تنبلی تخمدان دارم سونو چیزی نشون نداده ولی به خاطر مو زائد بهم گفت و پریود دیربه دیر نمیدونم چیکارکنم همه چیزیم میخورم پریود شم ولی نمیشم خسته شدم

منم پریودام منظمه..تقریبا اضافه وزنم همین حدوداس..چندتایی موهای صورتم ضخیم شدن..الان نه ماهه تلاش می ...

من مامانم تنبلی شدید داره اصلا طبیعی پریود نمیشه پس ما ک منظمیم باید چیکارکنیم؟؟؟

من مامانم تنبلی شدید داره اصلا طبیعی پریود نمیشه پس ما ک منظمیم باید چیکارکنیم؟؟؟

نمیدونم..خودم گیج وخستم😭😭😭😭😭😭😭

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
2706