2703
2553

پدرم وقتي مياد خونه من لم ميده هي ميگه اينو درست كن اونو درست كن من همش بايد تو آشپزخونه باشم با اينكه كارگر دارم اما ميگه نه خودت درست كن بخدا ديوونم ميكنه تازه نه يه روز نه دو روز يهو يك هفته ميمونن من هر روز بايد ميوه شيريني آجيل كلا پذيرايي در حد مهمون خارجي بكنم نوش جونشون هرچي ميخورن اما واقعا از اين رفتارش خسته شدم يا ميگه زنگ بزن رستوران يا كباب ميخوام فلان ميخوام 🙄 من اگه خودم حوصله اينكارارو داشتم كه كارگر نميگرفتم دائم بايد در حال پذيرايي باشم بخدا خسته شدم هم دلم ميخواد ببينمشون هم از اين رفتار پدرم كلافه ميشم نميدونم چيكار كنم ، شما از پدر مادراتون چطور پذيرايي ميكنين ؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

با تمام توان و امکانات پذیرایی می‌کنم، اونا هم قدردانی می‌کنن و هیچ وقت چیزی درخواست نمی‌کنن

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2714

والا من خیلی خوب پذیرایی میکنم اما مامان و بابام اصرارمیکنن نه برنج درست نکن یه چیز ساده مثلا زنگ میزنن میگن کوثر شام درست نکن یه املت درست کن میایم اونجا وقتی هم خودم مهمونشون میکنم کباب اینا میدم 

والا من مامانم ک میاد با خودش غذا میاره و وقتی میخان برن کل خونه رو مرتب میکنه و میرن بابامم کار نداره ک بگه چیزی بیار... خدا همه پدر مادرا رو حفظ کنه خوشحال باش ک سایشون بالاسرته عزیزم

خدایا شکرت بخاطر مهربونیت و بخشندگیت
2706