1428
1411

پدرم وقتي مياد خونه من لم ميده هي ميگه اينو درست كن اونو درست كن من همش بايد تو آشپزخونه باشم با اينكه كارگر دارم اما ميگه نه خودت درست كن بخدا ديوونم ميكنه تازه نه يه روز نه دو روز يهو يك هفته ميمونن من هر روز بايد ميوه شيريني آجيل كلا پذيرايي در حد مهمون خارجي بكنم نوش جونشون هرچي ميخورن اما واقعا از اين رفتارش خسته شدم يا ميگه زنگ بزن رستوران يا كباب ميخوام فلان ميخوام 🙄 من اگه خودم حوصله اينكارارو داشتم كه كارگر نميگرفتم دائم بايد در حال پذيرايي باشم بخدا خسته شدم هم دلم ميخواد ببينمشون هم از اين رفتار پدرم كلافه ميشم نميدونم چيكار كنم ، شما از پدر مادراتون چطور پذيرايي ميكنين ؟؟؟؟؟

واقعا حوصله سر بره😕

من ک حوصله همچین مهمونای ندارم ب هیچ وجه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 خدای مهربانم معجزه گر من .بی نهایت ممنون و شکرگذارتم برای معجزه ای ک برای من کردی بعد از ۱۳ماه انتظار...خدایا خودت مواظب منو🤰نینیام👶و باباشون 👨‍💼باش خدای مهربونم من ب دستای تو خیره شدم برام معجزه کردی خدایا دامن همه ی منتظر هارو سبز کن الهی آمیییین...یه صلوات برا بارداری خوبم و سلامتی نینیام میفرستی مهربون؟ 

https://snapp.market?utm_medium=display&utm_source=Ninisite&utm_campaign=Oct-offer&utm_content=recipeتو يه ماماني!

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390

والا یه چای ویه میوه شایدسالی ۱بارغذایی دعوتشون کنم

فقط 46 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر۱سالگی پسرگلُمه شکرت خدای خوبم که این نعمتونصیبم کردی خودت همیشه وهرلحظه یار و یاورپسرم باش الهی هزاران مرتبه شکرت

با تمام توان و امکانات پذیرایی می‌کنم، اونا هم قدردانی می‌کنن و هیچ وقت چیزی درخواست نمی‌کنن

عشق یعنی من ِ سرمایی ِ تب دار و مریض          ژاکتم را بدهم تا که تو سرما نخوری
1394

والا من خیلی خوب پذیرایی میکنم اما مامان و بابام اصرارمیکنن نه برنج درست نکن یه چیز ساده مثلا زنگ میزنن میگن کوثر شام درست نکن یه املت درست کن میایم اونجا وقتی هم خودم مهمونشون میکنم کباب اینا میدم 

والا من مامانم ک میاد با خودش غذا میاره و وقتی میخان برن کل خونه رو مرتب میکنه و میرن بابامم کار نداره ک بگه چیزی بیار... خدا همه پدر مادرا رو حفظ کنه خوشحال باش ک سایشون بالاسرته عزیزم

خدایا شکرت بخاطر مهربونیت و بخشندگیت
1418
1391