2737
2734

سلام بچه ها هفته پیش رابطه اشتباهی رو که توش بودم قبل اینکه پسره به هم بزنه من خودم گفتم که بهم بزنیم.

اولا خیلی ناراحت بودم و احساس خورد شدگی داشتم الان بهتر شدم.

ولی دو روزه پسره استوری های خیلی باحال میزاره از دخترخالش که از خارج اومده و پسرداییاش و دختر داییش و من خیلی لجم میگیره :))

منم میخوام استوری بزارم تا اونم لجش بگیره البته فکر کنم اصلا براش مهم نباشم که بخواد لجش بگیره   ولی نمیدونم چی بزارم. 

اولش خواستم کلا یه مدت هیچ پست و استوری نزارم ولی چون اون گذاشته و من خیلی لجم گرفته منم دوس دارم بزارم.

شیطونه میگه برم با پسرخاله هام عکس بزارم :)))

البته فکر کنم اینکه نزارم هم خوب باشه

حالا نظر شما چیه؟؟؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نذار بي اهميت بودن تو بيشتر لجشا در مياره

جدی؟؟؟ خیلییی لجم گرفته من اخه.

هفته دیگه میخوام برم عروسی صبر میکنم از عروسی میزارم یا تو عروسی هم نزارم؟؟؟

میخوام فکر نکنه زانوی غم بغل گرفتم تو این مدت، کاری که خودش کرده

اون از قصد میکنه و‌میذاره ک لجت بکیره هر چی بیشتر محل ندی بهتر بیشتر اونو عصبی میکنی

لعنت بهش :|

یعنی میگی نزارم هیچی؟؟؟

هفته دیگه عروسی میرم هم نزارم؟؟

میخوام فکر نکنه خیلی از نبودش ناراحتم

2738
لعنت بهش :| یعنی میگی نزارم هیچی؟؟؟ هفته دیگه عروسی میرم هم نزارم؟؟ میخوام فکر نکنه خیلی از نبودش ...

ببین از قدیم گفتن بی محلی بدترین فحشه(البته ب قول ما مشهدیا) پس هرچی بی محلی کنی هم ارامش خودت بیشتره هم سوزش اون 

اون میخاد حرصت در بیاد وقتی بی محلی کنی یعنی تو برام ارزشی نداری فدا سرم

اه لعنت بهش :| البته فکر نکنم کلاً براش مهم باشم و فکر کنه به اینکه ایا لج من در میاد یا نه

چرا مطمئن باش!مردا کلا خودشونو نشون نمیدنو افکارشونو!

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
ببین از قدیم گفتن بی محلی بدترین فحشه(البته ب قول ما مشهدیا) پس هرچی بی محلی کنی هم ارامش خودت بیشتر ...

وای خیلی سختههه

تا کی عکس نذارم اخه؟

خیلی دوست دارم از عروسی که میرم عکس بزارمممم

[QUOTE=99717014]جدی؟؟؟ خیلییی لجم گرفته من اخه. هفته دیگه میخوام برم عروسی صبر میکنم از عروسی میزارم یا تو عروسی هم ...[/QUOTE]

عمس بيطرف خواستي بذار ولي عكسايي كه مخاطب خاص دارن يا اينكه با يه پسر ديگه باشه نه نذار چون ميفهمه منظورش خودشه

جدی؟ کاش اینطور که میگی باشه. منم عکس میزارم لج اون در بیاد :)))

نه نذااااار اصلا اون دقیقا میخواد واکنش تورو ببینه!!!!بخدا همینطورن!من شوهرم هیچی بروز نمیده ولی دقیقا میفهمم کی خوشحاله کی میخواد حرصم بده!

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
2706