2726

بنظرم ادم دلش جایی گیر بود نباید کسیو وارد زندگیش کنه....من همیشه میگم تنهایی سخته ولی خدایی تخمک ادمم با یه اسپرمه چطور راضی میشیم همزمان چندنفر

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=99705661]ناراحت نشیا!!ولی خاااااک....بنده خدا شوهرت ک تورو دوست داره و تو فکرت درگیره ی نفر د ...

بنظرم بهش فکر نکن زندگی الانت رو بچسب اون گذشته تموم شد دیگه...خاطراتو‌مرور نکن ک فقط تو آسیب میبینی و از همسرت دلسرد میشی فک نکن عکسم نفرست!!!

2728
باهم در ارتباطیم چون فامیله شوهرمم میدونه تو عالم فامیلی ولی خب همو دوس داریم که شوهرم نمیدونه

وای نه اگه ازدواج کردید، به هیچ عنوان، ببخشید غلط کرده اگه عکس خواسته، بعضی از دوستیها از هزارتا دشمنی هم بدتر هست، زندگیتون رو خراب نکنید، تگه همین برعکسش برای همسرتون بود شما چکار میکردید