2726

عشق سابق؟ ینی الان با هم در ارتباط نیسین و همو دوس ندارین؟

[مٻݜـهـ واسـهـ برآورده  ݜـدݩ حاجَٺـم واسَـم صَـݪَـواٺ بِـفـرسٺـٻݩ؟]💔ٺُـــرمُــز ݩـٻــسٺـم وَݪــے بُــرٻــدَم آقـاۍ قــاضــے :)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با عرض معذرت حالت اول میرینم بهش.حالت دوم عمسمو با عشقم میدم که یک بدونه بعدش با چه ادمی هستم و دومین حالت بدبخت تر شه از زیباتر شدنم....

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

مگه عشق سابق و عشق جدید داریم؟!عشق کلا یک نفر میتونه باشه!اگر متاهلید یا متاهله که اصلا نباید خرف بزنید باهم.اکر مجردید بازهم عکس نباید فرستاده بشه مگه اینکه بخواید برگردید به هم

باهم در ارتباطیم چون فامیله شوهرمم میدونه تو عالم فامیلی ولی خب همو دوس داریم که شوهرم نمیدونه

ناراحت نشیا!!ولی خاااااک....بنده خدا شوهرت ک تورو دوست داره و تو فکرت درگیره ی نفر دیگس!!اگ عشق ثابقت خوب و عالی بود و دوسش داشتی چرا باهاش نموندی؟؟

باهم در ارتباطیم چون فامیله شوهرمم میدونه تو عالم فامیلی ولی خب همو دوس داریم که شوهرم نمیدونه

یا ابلفضل شوهر داری بعد با اون در ارتباطی اسمشو گذاشتین فامیلی تازه دوسم دارین همو؟؟؟؟ 😕😯😯😯

[مٻݜـهـ واسـهـ برآورده  ݜـدݩ حاجَٺـم واسَـم صَـݪَـواٺ بِـفـرسٺـٻݩ؟]💔ٺُـــرمُــز ݩـٻــسٺـم وَݪــے بُــرٻــدَم آقـاۍ قــاضــے :)
[QUOTE=99705661]ناراحت نشیا!!ولی خاااااک....بنده خدا شوهرت ک تورو دوست داره و تو فکرت درگیره ی نفر د ...

چرا کشش میدب دیگه

عشقه نمیشه به راحتی تمومش کرد اما خیانت کردنت واقعا دیگه..............

افتخار میکنم لر هستم😀😀😀😀😀😀
2706