1345
1341

عشق سابق؟ ینی الان با هم در ارتباط نیسین و همو دوس ندارین؟

فقط 45 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[مٻݜـهـ واسـهـ برآورده  ݜـدݩ حاجَٺـم واسَـم صَـݪَـواٺ بِـفـرسٺـٻݩ؟]💔ٺُـــرمُــز ݩـٻــسٺـم وَݪــے بُــرٻــدَم آقـاۍ قــاضــے :)

عشق سابقم چه دلیلی داره باهام دوباره تماس بگیره و عکسم بخواد؟

این اکانت کاربری دست چند نفر میباشد اگه تاپیکها با هم فرق داشت فکر نکنید کیتی جون دروغگوعه و سرکارید😜

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379

با عرض معذرت حالت اول میرینم بهش.حالت دوم عمسمو با عشقم میدم که یک بدونه بعدش با چه ادمی هستم و دومین حالت بدبخت تر شه از زیباتر شدنم....

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

مگه عشق سابق و عشق جدید داریم؟!عشق کلا یک نفر میتونه باشه!اگر متاهلید یا متاهله که اصلا نباید خرف بزنید باهم.اکر مجردید بازهم عکس نباید فرستاده بشه مگه اینکه بخواید برگردید به هم

این منم ….سرکش و رها،با نگاهی که گرچه مهربان است،اما،تا عمق هر وجودی را میبیند،تا آخرین نفس،میدوم …میروم …و نمیگذارم زخمهای تازیانه ای رامم کند …من فقط رام دستهای نوازشگری میشوم که نگاهم را میخواند،همان که پا به پای من تا آخر دنیا می آید❤️
1376
باهم در ارتباطیم چون فامیله شوهرمم میدونه تو عالم فامیلی ولی خب همو دوس داریم که شوهرم نمیدونه

ناراحت نشیا!!ولی خاااااک....بنده خدا شوهرت ک تورو دوست داره و تو فکرت درگیره ی نفر دیگس!!اگ عشق ثابقت خوب و عالی بود و دوسش داشتی چرا باهاش نموندی؟؟

باهم در ارتباطیم چون فامیله شوهرمم میدونه تو عالم فامیلی ولی خب همو دوس داریم که شوهرم نمیدونه

یا ابلفضل شوهر داری بعد با اون در ارتباطی اسمشو گذاشتین فامیلی تازه دوسم دارین همو؟؟؟؟ 😕😯😯😯

فقط 45 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
[مٻݜـهـ واسـهـ برآورده  ݜـدݩ حاجَٺـم واسَـم صَـݪَـواٺ بِـفـرسٺـٻݩ؟]💔ٺُـــرمُــز ݩـٻــسٺـم وَݪــے بُــرٻــدَم آقـاۍ قــاضــے :)
[QUOTE=99705661]ناراحت نشیا!!ولی خاااااک....بنده خدا شوهرت ک تورو دوست داره و تو فکرت درگیره ی نفر د ...

چرا کشش میدب دیگه

عشقه نمیشه به راحتی تمومش کرد اما خیانت کردنت واقعا دیگه..............

این اکانت کاربری دست چند نفر میباشد اگه تاپیکها با هم فرق داشت فکر نکنید کیتی جون دروغگوعه و سرکارید😜
1378

بنظرم ادم دلش جایی گیر بود نباید کسیو وارد زندگیش کنه....من همیشه میگم تنهایی سخته ولی خدایی تخمک ادمم با یه اسپرمه چطور راضی میشیم همزمان چندنفر

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
[QUOTE=99705661]ناراحت نشیا!!ولی خاااااک....بنده خدا شوهرت ک تورو دوست داره و تو فکرت درگیره ی نفر د ...

بنظرم بهش فکر نکن زندگی الانت رو بچسب اون گذشته تموم شد دیگه...خاطراتو‌مرور نکن ک فقط تو آسیب میبینی و از همسرت دلسرد میشی فک نکن عکسم نفرست!!!

وای نه اگه ازدواج کردید، به هیچ عنوان، ببخشید غلط کرده اگه عکس خواسته، بعضی از دوستیها از هزارتا دشمنی هم بدتر هست، زندگیتون رو خراب نکنید، تگه همین برعکسش برای همسرتون بود شما چکار میکردید

1339