2726
عنوان

تکان های جنین

1231 بازدید | 25 پست

دوستان کسی بوده تو هفته ی 16 تکونای بچشو احساس کنه؟من 16 هفتم امشب چند بار حس کردم سمت چپ شکمم مثه نبض میزنه حتی دستمم گذاشتم حسش کردم و اون لحظه اون قسمت شکمم سفت تر شده بود .گفتم حتما توهم زدم باز یه ساعت بعدش دیدم باز همونطوری شده وانگار یه چیزی وول میخوره سمت چپم.به نظرتون تکون بچمه؟یا توهم زدم.

و خدایی که به شدت کافیست....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هفته هفده احساس کردم

احتمالش هست

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید
بچه اول روتو۲۰هفتگی حس کردم  بچه دوم رو۱۶هفتگی  ببین اون حدکت تکرارمیشه اگ امروزمشکوکی ف ...

یعنی اگه تکون بچه باشه میمیرم از خوشحالی.امشب تولدم بود بهترین هدیه ی تولدم میشه 

من بچه اولم رو بیست هفته 

بچه ی دومم رو ۱۴ هفته حسش کردم😍

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
آخه میگن معمولا دختر زود حرکت میکنه واسه همین من خودمم سر دوقلو هام تو 2 و نیم ماه حس کردم نبض زدنو

شایدم دختر باشه مال منم.هنوز انومالی نرفتم دقیق بگه.

2706