2726

با خواهرشوهرم رفتیم خرید رفتیم تو یه مغازه یه سری بلیز دیدیم حالا من کلا آدم چاقی نیستم سایزم بین ۳۸ تا ۴۰ هست 

خودتون حساب کنید با قد ۱۶۶ وزنم بین ۵۸ تا ۵۹ همیشه یه تاپ پسندیدم به فروشنده گفتم چند گفت ۱۶۸ من رو کردم به خواهرشوهرم با اصطلاحات خودمون چون خیلی رفیقیم گفتیم نه بالاست بعد من با خنده به خواهرشوهرم گفتم مدل ما نیست یعنی ما برای یه تاپ ۱۶۸ نمیدیم فروشندهه هم خانم بود تو حلق من و خواهرشوهرم وایساده بود...

لایک

تیکر تولد پسرمه.. واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   من دوتا پسرام هدیه امام رضا هستن .عاشقتم امام رضا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

برگشته به من میگه این تاپ به سایز بالا هم میخوره چون کش میاد من هیچی نگفتم بعد هی تاپ رو میکشید که شد سایر ۵۰ از اول هم تاپ کلا بزرگ بود یعنی من تنم میکردم مطمئنم برام گشاد بود گفتم واسه خودم میخوام گفت خوب شما سایرتون بالاست دیگه من گفتم من ۳۸ یا ۴۰ میپوشم گفت وای مگه میشه

میگفتی فکر کنم‌با سایز خودتون اشتباه گرفتی

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

خلاصه من دیگه هیچی نگفتم اصلا در حد خودم ندیدم باهاش همکلام بشم فقط یه نگاه از سرتا پا بهش انداخنم چون خودش چاق بود گفت اوه حالا جی گفتم مگه حالا سایز بالا بودن مگه ایراد داره من کلامی حرف نمیزدم بعد گفت اصلا هیچی بهتون نمیفروشم. من هم اومدم بیرون ولی واقعا بغض کردم موندم اصلا سایر من به اون چه ربطی داشت که اینجوری کرد

خلاصه من دیگه هیچی نگفتم اصلا در حد خودم ندیدم باهاش همکلام بشم فقط یه نگاه از سرتا پا بهش انداخنم چ ...

چ حساسی. .. چند سالته؟ چیزی نگفته ک بغض کردن داره.... گفته سایز بزرگی تو هم گفتی ن نیستم... 

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

ناراحت نشومنم دیروز دوتا شومیزگرفتم مغازه خیلی شلوع بودنمیزاشت پرو بشه هرچی میگفتم ایناسایزمه میگفت نههه خانوووم تنگه تنگههه برات .بعد رفتم ته مغازه با بدبختی تنم کردم زیرمانتو دیدم اووه کلی هم جاداره  .بعد ب فروشنده گفتم تعجب کرد .ممکنه تازه کاربوده سایز روخوب اشنانبوده

❤️بگذار مهربانی خاصیت توباشد❤️

آهان راستی وسط مغازه جلو اون همه مشتری ول هم نمیکرد هی میگفت شما امکان نداره سایزتون چهل باشه خانما  میاد اینجا میگه سایزم ۳۶ بعد لباس ۴۴ به زور تنش میره ما فروشنده ایم دیگه سایزتون رو از صد کیلومتری میشناسیم

چ حساسی. .. چند سالته؟ چیزی نگفته ک بغض کردن داره.... گفته سایز بزرگی تو هم گفتی ن نیستم... 

فقط اخرش قبل بیرون اومدن باید میگفتی ن بابا بشین بیام تپ168وتومنی تو بخرم😂😂😂 بعدش هم با خنده بو دار میومدی بیرون

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند

نه آخه ول نمیکرد بعد از این سر مغازه تا اون سر مغازه کلی راه بود هی هم به همه توضیح میداد من هم چون دبیر هستم تو همون منطقه کاریم زندگی میکنم خیلی استرس میگیرم که نکنه شاگردی کسی من رو تو این حالت ها ببینه بغضم بیشتر برای این بود نا واسه این که بهم گفت چاق

2706