1345
1341
عنوان

باکلاس باشیم🙄

193 بازدید | 24 پست

سلام دوستان

شبتون بخیر عزیزانم

بیاین از فرهنگای خوبتون بگین 😍😍😍

منم از تاپیک @زنبوری   جونم براتون هی نحوه با کلاس بودن میزارم تا مطالب دوباره به دست همه برسه😘

کاربرای خوشگل ، لطفا لطفا فقط پیام های مفید بذارین😘

دوستتون دااارم💖💖💖

طالب آرامش و عشق💜

وقتی میریم مهمونی ،لطفا جایی که میزبان پیشنهاد میده بنشینیم شاید قسمت های دیگه ی خونه شرایطی داشته باشند که میزبان مایل نباشه ما ببینیم

طالب آرامش و عشق💜

مامانا از این ضدآفتاب های جدید سینره استفاده کردین؟ شوهری برام گرفت دیروز استفاده کردم، خیلی سبک بود! 

من کلا ضدآفتاب نمیزنم چون صورتم برق میزنه ولی این خیلی مات بود ❤️

بیاین اینجا بهتون معرفی کنم 

برداشتن نوشیدنی همیشه نوشیدنی خود را با دست چپ بردارید. این طوری می توانید هنگام برخورد با دیگری، بدون دردسر و ریختن نوشیدنی روی لباس های خود یا طرف مقابل، با او دست بدهید. به علاوه دست راستتان گرم می ماند، چرا که نگهداری نوشیدنی با یخ، دستتان را سرد و مرطوب می کند

طالب آرامش و عشق💜
1350

وقتی مهمونی میریم نگاهمون مرتب به درو دیوار خونه ی مردم نباشه هیچ نیازی نیست قیمت اجناس خونه بپرسیم و درباره ی گرون وارزون بودن اونا نظر بدیم

طالب آرامش و عشق💜

مکان های عمومی زنگ تلفنتان را کم کنید؛ چه تلفن همراه و چه تلفن ثابت در خانه و محل کار. صدای زنگ اغلب با برهم زدن آرامش و تمرکز دیگران همراه است؛ پس آدم مثبتی باشید و با صدای زنگ مردم آزاری نکنید. همچنین می توانید از یک ملودی آرامش بخش برای زنگ تلفن های خود استفاده کنید

طالب آرامش و عشق💜

فضای مجازی محل امنی برای کودکان و نوجوانان نیست اصلا این تصور رو نداشته باشیم که نشانه ی فرهنگ و باکلاسیه که ی تبلت و ی موبایل و لپتاپ واسه نوجوانمان خریدیم و اونو تو اتاقش تنها گذاشتیم اینکار یعنی فرزندمون رو لب پرتگاه آتش تنها گذاشتیم

طالب آرامش و عشق💜
1307

با دهن پر حرف نزنیم دوستان جویدن ی لقمه ی دقیقه هم طول نمیکشه اول بجو قورت بده بعد بگو هرچی میخای بگی...داد نزنیم موقع حرف زدن بلندگو که قورت ندادی دوست عزیز...تو مسائل شخصی دیگران دخالت نکنیم تا وقتی نظر نخاستن ازمون نظر ندیم...حموم بریم بوی گل بدیم ن بوی 🤐...نظافت شخصی مهمه...با پز دادن بی لیاقتی و بی جنبگیمونو ثابت نکنیم

تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

تو مهممونی ها ، بجای اینکه بپرسیم دستشویی یا توالت کجاست؟؟ بگیم کجا میشه دست هامو بشورم؟اگه بگه بیا تو اشپزخونه بشور چکار کنیم خخخخ!!!

طالب آرامش و عشق💜

یه مسئله مهم . میز شام که می چینیم مطابق سلیقه شخصی خودمون نباشه لطفا یه مهمونی رفته بودیم نمک و فلفل وآب و ... اصلا سر میز نبود . خیلی سخت بود... غذا کم نمک و... تازه آخرش گفتن ما هیچوقت نمیاریم چون غذا کم نمک دوست داریم

طالب آرامش و عشق💜
1308

اگر برای ورود به اتاق در میزنید. علامت این است که اجازه ورود میخواهید. اگر بدون صبر و بلافاصله پس از در زدن وارد می‌شوید!چرا اصلا در میزنید؟!

طالب آرامش و عشق💜
تو مهممونی ها ، بجای اینکه بپرسیم دستشویی یا توالت کجاست؟؟ بگیم کجا میشه دست هامو بشورم؟ اگه بگه بی ...

به نظرم بهتره بپرسيم سرويس بهداشتي كجاست

آدما از یه جایی به بعد دیگه اونطوری که خودشون هستن، رفتار نمی‌ کنن ،بلکه اونطوری رفتار می‌کنن که باهاشون رفتار کردین
1346