2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من از داروکده دو ماه پیش خریدم 

چند تا داروخونه زنگ بزنم داشتن برو بخر 

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
من خیلی جا گشتم نبود به من گفتن دیگه شرکت تولید نمیکنه و قیمتش هم چهارصدو خورده ای هست

شرکتش که احتمالا تولید میکنه اگه نکنه یه چیز بهتر و مشابه تو لید می کنه ، ایران وارد نکرده مشکل اینجاست

تقویتیه برای کیفیت تخمک ، اینارو ۱۳ آبان داره ؟ یه مکمل آمریکاییه

داروهای مکمل هم زیاد داره 

ضرر نداره یه سر بزنی

یه شماره ای هم هست 190 چند میگن اطلاعات دارویی هست اونجا هم تماس بگیر

داروخونه های بزرگ شبانه روزی هم زنگ بزن مثلا پاسداران اون مکملای خارجی زیاد داره

دونه ای خریدی؟

ببین ی دفعه خریدم تو قوطی بود فک کنم ۱۲۰تایی..بعدا دکتر واسم شصت تایی نوشت..فک کنم حساب کردم اینجوری دراومد نمیدونم

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم
2706