2726

سلام دخترم ۱۳ ماهشه و یه ماهی میشه که هر کار میکنم قطره مولتی ویتامینش نمیخوره و هر روشی میرم میریزه بیرون،ته حلقش میریزم با قطره چکون و.... بازم نمیخوره.منم خسته شدم دیگه نمیدم ولی چون کم غذا هم هست اعصابم خورده که مولتی هم نمیخوره،آهنش میخوره چون شیرینه. مولتی هم واسش بیبی جویس گرفتم و واقعا خوشمزس ولی بازم نمیخوره. چیکار کنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب دوست نداره تو آب ميوه اش قاطي كن از كلمه لجباز وبدقلق براي بچه به اين سن استفاده نكن طفلي چه مي ...

آخه قبلا خوب میخورد،از وفتی ماه پیش سرما خورده، نه غذا میخوره نه مولتی... انقد حرص میخورم مریض شدم.آخه نگه گزداره توی دهنش بعد یهو میریزه بیرون! من موندم چطور اینکارو بلده.......؟؟

2728
خوب دوست نداره تو آب ميوه اش قاطي كن از كلمه لجباز وبدقلق براي بچه به اين سن استفاده نكن طفلي چه مي ...

اولا که آبمیوه نمیخوره بعدشن اگه یه کم مزه غذاش عوض شه میفهمه و نمیخوره.بخاطر ایناس که میگم بدقلق....