2733
2734

سلام بر خانمای گل شیک و باکلاس.میشه بعنوان یه خواهر منو هم راهنمایی کنین تا بتونم شیک و خانووووم باشم؟همیشه وقت کم میارم و همیشه هم شوهرم ازم ناراضیه.خوابم هم متاسفانه زیاده😢هرکار میکنم خوابم کم بشه نمیشه.روزانه 9 ساعت رو حتما باید بخوابم.از ساعت 5 عصر تا 12 شب هر روز هم یا بیرونم بخاطر پیاده روی اینا برا کاهش وزن یک روز در میان یا اینکه حتما باید خونه مامانم باشم بنا به دلایلی.پس یعنی من کلا 8 ساعت روزانه وقت دارم به خونه زندگیم و خودم و دختر 11 ماهه م برسم.

میشه راهنماییم کنین شما چند وقت به چند وقت جارو میزنین تی میکشین لباس اتو میکنین و اینا؟تو یه پست گذاشتم که اذیتتون نکنم.

میشه واسه سلامتی مامانم و سالم بغل کردن بچم یه صلوات مهمونم کنی؟

گردگیری وسرامیکاهرروز...تمیزی اساسی هفته ای یبار...

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با بچه واقعا سخت تره

من بچه ندارم

روزایی که حوصله دارم اصلا نمیذارم چیزی نامرتب شه

یعنی هر چی برمی دارم میذارم سریع سر جاش یا هر جا کثیف شه ظرفی چیزی، سریع می شورم و مرتب می کنم

ولی یه سری روزا واقعا حال ندارم و همه چی رو هم تلمبار و کثیف میشه

اینجور موقع ها عزممو‌ جزم می کنم یه اهنگ میذارم یه الارم هم میذارم میگم‌تو یه ساعت باید همه چی جمع شه و میرم سراغش

بعد یه کم می شینم دوباره پامی شم این سری شستنی ها رو انجام میدم

‏"ما میتونیم با هم مخالفت کنیم و همزمان همدیگه رو دوست داشته باشیم، مگر این که مخالفت تو با من، ریشه در سرکوبی که من تجربه میکنم داشته باشه و منکر انسانیت و حق بقای من باشه"‏_جیمز بالدوین
2728

ببخشید ولی این‌چه زندگی شد  من باشم  شوهرم به هفت طلاقم میکنه  یروز خونه  شلخته باشه یا غذا دیر باشه شوهرم کلی تلخی میکنه    من خونه دارم    ساعت ۱۲ شب میخابم  ۸   ۹  صبح بلند میشم صبحونه و میخورم  و به خودم میرسم یه دستی به اتاق میکشم ساعت میشه  ۱۰ ۱۱      شوهرم خونه نباشه    ساعت   ۱  و ۲ ظهر  یه چیز ساده درست میکنم اگه هم خونه باشه  غذا میپزشم ولی من همیشه در روز یبار غذا درست میکنم  هم برای شام بمونه و یا ناهار       دیگ بقیه زمانم به خونه تمیز کردن میگذره   گاهی اوقات دوستام زنگ میزنن عصرا  بریم پیاده روی  یا بازار اونم خیلی طول بکشه  ساعت ۵  تا ۸   هست      این چه زندگیه واسه شوهرت درست کردی  خونه مادرمم  یه ربع فاصلشه   هفته ای دوبار  اونم  یا شام یا ناهار میرم میشنم  یه وعده     اونم قبلش خونه رو مرتب میکنم

حالا جدا از اینکه چجوری تمیز کاری کنی. اینو باید خودتو شوهرت در نظر داشته باشین که بچه کوچیک انرژی بیشتری میگیره. لاغر کردن هم انرژی میگیره. حالا چطور بهتر به کارات برسی. روش های مختلفی داره. مثلا غذاها رو کم زحمت درست کن. یا غذاهای کم زحمت درست کن. البته اگه شوهرت بد غذا نیست. این کلی وقت ازاد می کنه واست.. واسه کارای خونت برنامه بریز که شوهرتم بهش عادت کنه. مثلا بگو لباس شستن هفته ای یک باره. جارو زدن همین طور. اجازه نده هی بگه این چرا اینطوریه اون چرا اونطوری. 

2738
ببخشید ولی این‌چه زندگی شد  من باشم  شوهرم به هفت طلاقم میکنه  یروز خونه  شلخته ...

واقعا؟😢یعنی اینقدر زندگیم داغونه و خبر ندارم

میشه واسه سلامتی مامانم و سالم بغل کردن بچم یه صلوات مهمونم کنی؟