2733
2734
عنوان

سرطان ریه ومتاستاژب استخوان

| مشاهده متن کامل بحث + 10305 بازدید | 126 پست
سلام گلم ممنون ازاحوالپرسیت یه ماهی هست ک درداش غیرقابل تحمل شده ودیگه امپول موروفینم جواب نمیده قرا ...

خیلی ناراحت شدم😔 انشالله خدا شفا بده 

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم اگه میتونی بیارش تهران پیش دکتر رضوی مادر منم مثل شوهر شما سرطان ریه متاستاز به استخوان دارن ...

ممنون عزیزم بخاطرراهنماییت حیف ک حرکت واسش خیلی سخته الان پیش دکترخودشم نتونس بره دکترابدون خودش کمیسیون تشکیل دادن وواسش داروی جدیدنوشتن هنوزبدستمون نرسیده ولی خیلی تعریفشوکردن دعاکن این اثرکنه😢

میشه واسه شادی روح شوهرم صلوات بفرستی
2731
اسم داروش چیه؟؟

من نمیدونم راستش فقط میدونم قراره داروی جدیداستفاده کنه ولی باقی چیزارو نمیزارن من متوجه بشم

عزیزم به ایشون روحیه بدین ..تو سرطان روحیه حرف اولو میزنع .انشالله شفا پیدا کنن

دوساله داره دردمیکشه روحیه اشوازدست داده کارش فقط گریه است ان شالله بادعای شمادوستای گلم

سلام عزیزم

همسرتون بهتر شده ؟

راستش یکی از اطرافیان من هم کنسر ریه داره و متاستاز داده به استخوانهای پشتش

تازه دیشب فهمیدم دارم دق میکنم 

منم دنبال اینم که ببینم کسی تجربه اش رو داشته و بهتر شده باشهههه ؟؟  

🌈🖤⛵
2738
سلام عزیزم همسرتون بهتر شده ؟ راستش یکی از اطرافیان من هم کنسر ریه داره و متاستاز داده به استخوانه ...

سلام ن گلم روز ب روزبدترمیشه دیگه غذانمیخوره زخم بسترگرفته هوشیاریشم اومده پایین خیلی روزای بدیومیگذرونیم

سلام ن گلم روز ب روزبدترمیشه دیگه غذانمیخوره زخم بسترگرفته هوشیاریشم اومده پایین خیلی روزای بدیومیگذ ...

وای خیلی ناراحت شدم 

از ته دلم برای شما و همسرتون آرزوی آرامش میکنم

🌈🖤⛵
ممنون مهربون

خیلی دلم گرفت برات و بیشتر برا شوهر عزیزتون

ببخش اینو می‌گم ولی بعضی اوقات فوت کردن خودش یه جور شفاست..تاپیکت رو از اول خوندم لحظه لحظه های بابای عزیزم جلوی چشمم اومد! بابای من زخم دیابتی گرفت عفونت کرد و در عزض ۶ ماه فوت کرد...هیچ دارویی کارساز نبود فقط درد درد درد کشید...جز آب چیزی نتونست بخوره..قبل بیماریش ۱۳۰ کیلو بود در عرض ۶ ماه ۹۰ کیلو شد

الهی من قربون هیکل میشدم یه ابهتی داشت که نگو...الان زیر خروار خاک انگار نه انگار روزی بینمون بود

خدا صبر بزرگی بهت بده عزیزم خیلی بزرگ

خدایا فراموشم نکن💓💓💓
خیلی دلم گرفت برات و بیشتر برا شوهر عزیزتون ببخش اینو می‌گم ولی بعضی اوقات فوت کردن خودش یه جور شفا ...

شوهرم امروزصبح فوت کردولی کسی ازخونوادش ب من هنوزخبری نداده منم اتفاقی زنگ زدم بیمارستان فهمیدم😢😢😢😢

خداباباتورحمت کنه گلم

سلام گلم. خدا رحمت کنه همسر عزیز تو. خیلی ناراحت شدم. خدا بهت صبر بده خواهرم. اللهم صلی علی محمد و ...

سلام عزیزم

سلامت باشی ممنون خدابیامرزه رفتگانتو

❤❤

2706