2733
2734
عنوان

زن عموم.بهم.حسودی میکنه 😔😔😔

800 بازدید | 27 پست

بچه ها زن عموم و عموم تقریبا 13 ساله عروسی کردن اما بچه دار نمیشن. بنده خداها تا حالا 2 بار هم ای وی اف کردن اما نشده😔

منم کاری از دستم بر نمی يومد اما هر جایی رفتم هر مکان  زیارتی رفتم کنار ضریح امام حسین براشون دعا کردم که خدا بهشون بچه سالم و.صالح بده 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالاحسودیش کجابود

هم اکنون باشوهروبچه هایم درآمریکاهستیم یک دخترویک پسرزیباوسالم دارم من وشوهرم خیلی خوشبختیم انقدرخوشبختیم که اصلانیازی به زدن هیچ تاپیکی ندارم ی خونه بزرگ ولاکچری خریدیدیم و۵۰۰میلیارد پول توبانک داریم شوهرم یک شغل دائمی وپردرآمدتوآمریکاپیداکرده درضمن شوهرم مثل شوهرای نی نی سایتی هااصلااهل خیانت نیس خیلیم چشم پاکه به هیچ زن ودختری بجزمن نگاه نمیکنه خدایاشکرت که خوشبختم سال۱۴۰۴هجری شمسی
2728

من 6 سال ازدواج کردم 

سه ماه بعد عروسیم باردار شدم. 

الان دخترم 4 سالشه 

رابطه م با زن عموم خیلی دوستانه و خوب بود

اما.از وقتی بچه دار شدم یهو ورق برگشت 

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2738

بعد از بچه دار شدنم دیگه زن عموم باهام بد رفتار شده. اصلا هر جامنو می بینه تمام سعی شومیکنه که تیکه بندازه و ضایع کنه منو 

آی وی اف چیه؟ عمل میکنن یا چی، که بهش میگن آی وی اف؟؟؟ 

اگر کانال یا پیج لباس زنانه با قیمت مناسب سراغ دارین لینکشو بدین،براتون صلوات میفرستم.درخواست دوستی و ریپلای رو هم خیلی دوس دارم😍

همش بچه مو دعوا میکنه. همش ميگه چرا بچه ت غر غر میکنه چرا حرف میزنه چرا غذا نمی خوره. همش منو بچه مو می کوبه

واقعا نمی دونم چی کار کنم. الان ديگه از عید نرفتم خونشون چون جلو شوهرم واقعا بد رفتار میکنه و.ناراحت مون میکنه 

من واقعا نمی دونم چی کار کنم. چه رفتاری باهاش داشته باشم. واقعا از رفتار هاش.ناراحت میشم. 

دلم نمیخواد قطع رابطه کنیم 

ب.نظرتون چی کار کنم؟

آی وی اف چیه؟ عمل میکنن یا چی، که بهش میگن آی وی اف؟؟؟ 

دقیق نمی دونم. تا جایی که می دونم جنین در آزمایشگاه ب وجود میاد و ب رحم زن منتقل میشه 

2706