2703
2553
عنوان

با اینهمه فولی باردار میشم بنظرتون؟🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1769 بازدید | 85 پست
عزیزم دکترت خیلی کارش اشتباهه اینهمه امپول و قرص برات تجویز کرد نیازی نیست اخه

اره جالبه ک بعد ک دید اینهمه فولی دارم گفت دیگه از ماه بعد برو ی مرکز ناباوری پیش من نیا.. 😢 با اینکه تازه ماه دوم بود ک امپول و داروی تحریک تخمک استفاده میکردم

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها من روز۱۳ کلا یه فولیکول۱۸ تخمدان چپم داشتم فردا شبش اقدام کردیم به نظرتون این ماه باردار میشم ...

اگه 28روز یه بار پری میشی اقدامتدرست بوده

اما کلا از رروز11یه شب درمیون اقدام کن تا اسپرم ذخیره بشه تو رحم

اللهم  صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 
من یه دونه فولیکول۲۱داشتم گرفت باردار شدم

برای منم دعا کن مامان نی نی انشالله ب سلامتی😍

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
2720
اون درد تو تخمدانات واسه آزاد شدن تخمکه انشاا... که بارداری

انشالله خدا از دهنتون بشنوه😘

اگه 28روز یه بار پری میشی اقدامتدرست بوده اما کلا از رروز11یه شب درمیون اقدام کن تا اسپرم ذخیره بشه ...

زمان تخمک گذاریمو میدونم فقط مینوام بدونم با این فولیکول میشه باردار شد یا سایزش کوچیکه

ان شاءالله مامانی

خدایی نکرده مامان نشدی ماه اینده دیگه دارو نخور چون تاثیراین امپول و قرصا تا سه ماه تو بدن میمونه و باعث بزرگ شدن فولیمیشه 

2714
زمان تخمک گذاریمو میدونم فقط مینوام بدونم فولیکول میشه باردار شد یا سایزش کوچیکه

اره فولی15ب بالا اوکیه بعدم تا ازاد بشه 20ب بالا میشه دیگه خیلی مناسبع

دکترت چرا hcg نداد چقدر بیشعوره نمیگه با این همه فولیکول اگه آزاد سازی نده کیست میشه

نبابا دیوانه بود واقعا بهش گفتم امپول بده کیست نشه گف اونیکه بخاد کیست بشه میشه به امپول کاری نداره😐

اره من دکترم روانی بود یدفعه دوز داروهامو خیلی زیاد کرد اونماه با ۶ تا امپول و تعداد کمتری لتروزول د ...

خودت میزدی اچ سی جی رو چند قلو هم میشد چه بهتر 🙃🙃🙃

ی وقتایی از دست خودم ودیگران دلم میگیره از خدای خودم فاصله میگیرم خدایا منو ببخش 😔 این امضای من تا زمانی که دوست های عزیزم نی نی دار بشن پابرجا خواهند ماند ..خدایا به دوستای مهربونم نی نی سالم وخوشمل بده  ....ثمین 😘 ماهرخ ..رزبانو..مریم بانو  ...میترا...کوثر..باران ..فاطمه 😍....زهرا..سارا...هلیامامان..سمیرا ..فاطمه ..زرینه ...سپیده ..بانو مهربون ..پرنسا۷۴...حسنا .. خرم بانو.. یاقوت سرخ...سمیه ..مامان سوفی..یاس۸۹..نیاز...بهار۹۸..هستیجان..jigali ... Dornaz ..روشنک 😍 کاربرلواشک.. بانوز ...ناناززززز۶۸.. zahra93..فندق_خانوم ..مالکوم ..اناهیتام ...گلفم ۵۴وبااااجی ..جاخالی... ..ودوستای دیگه تایپکمون ...انشاالله به زودی امضام عوض شه..🤲🤲🤲🤲🤲رزبانو.. حسنا.. پرنسا74. هلیا مامان.. سارا ..سمیرا..روشنک ..یاس ۸۹..کوثر..ناناززززز۶۸...فاطمه ...ماهرخ.یاقوت سرخ ..سمیرا...فندق خانوم..مالکوم....بهار۹۸..مامان شدن شکر خدای مهربون 
2706