2703
2553

سلام خانما

یساله اقدامم تنبلی تخمدان دارم

اینماه ۱۲ تا آمپول hmg زدم با ۱۵ تا لتروزول

روز ۱۴ رفتم سونو ۵تافولی ۱۹_۱۸ تخمدان راست داشتم تقریبا همین تعدادم با سایز ۱۵ _۱۶ سمت چپم داشتم.. دکتر گفت hcg نمیدم اقدامم نکن ممکنه چندقلو بشه.. ولی من با توکل به خدا اقدام کردم امروزم ۲۱ سیکلمه.. تقریبا از ۱۶ سیکلم نوک سینه هام شروع کرد حساس شدن شدید و زیر دلمم هراز گاهی دردایی میکنه و هنوزم هردوش ادامه داره.. کسی تجربه ای داره با این شرایط یکم امیدوار بشم یا نه؟

اینم بگم من دوماه قبل دوتا فولی ۱۵ و ۲۱ داشتم ک دکتر مسخره م گفت عالیه ولی چون ماه اوله که hmg زدی hcg دیگه نمیدم شاید خودشون ازاد بشن ولی نشد و کیست شدن و ماه قبل جلوگیری کردم تا رفع بشه.. منم رو این حساب اینماه اقدام کردم گفتم شاید از بین این ۱۰تا فولی یکیشم بزور ازاد بشه..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

البته اون روزای ۱۴و۱۵ و اینا دردای زیادی ام تو تخمدانام داشتم هرازگاهی که دیگه رفع شد بعد از چند روز‌..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اوف چقدر فولی چه خبره یا خدا 🙄 من امپول زدم فقط یدونه فولی داشتم با همونم باردار شدم

اره من دکترم روانی بود یدفعه دوز داروهامو خیلی زیاد کرد اونماه با ۶ تا امپول و تعداد کمتری لتروزول دوتا فولی داشتم.. شما hcg زدی من نزدم اونم خیلی تاثیر داره تو گرفتن نطفه..

2714

منم ۱۰ تا لتروزول و۳تا امپول سینال اف روز۱۱ سیکلم یه فولیکول۲۳ داشتم امپول داد ازاد شه گف برو برا اقدام توی کلینیک یکی از دکترا گف احتمال کیست شدنش هست ولی استادش که فوق تخصص داشت گف نه سایزش عالیه.تو هم برو امپول بزن خب چند قلو بشه چه اشکال داره

اوف چقدر فولی چه خبره یا خدا 🙄 من امپول زدم فقط یدونه فولی داشتم با همونم باردار شدم

خداروشکر 

من این ماه برام امپول داده بعدم گف روز 11 پریودم برم واسه سونو غالب اگه خوب بود hcg بده که ازاد شه خیلی امیدوار شدم پستت و دیدم 

به همین زودیا منم مامان میشم 😃🥰😍
چرا این هنه امپول و قرص😲

از دست دکتر دیوانه م😑 من بدنم خوب جواب میداد به داروها نمیدونم چرا اینهمه اینماه زیادش کرد

انشالله به سلامتی😍 برای منم دعا کنید😢

2706