2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ترس نداره ويتامينه  فقط درد داره یکم منم میزنم هر چند وقت یه بار ولی واسه یه چیز دیگه چرا ميت ...

فوبیای وحشتناک

اگه حرف وزن نداره ـپس چه جوری کمر آدم را میشکونه؟   
میگن خیلی درد داره

نه بابا خیلی درد نداره بستگی داره چه جوری میزنن بگو دارو رو آروم تزریق کنن یا بی حسی بزنن یه دقیقه نهایت. درد داری من کلی زدم داری میزنی نفس عمیق بکش خودتو منقبض نکن ،هرچی از الان به خودت تلقین کني دردت بیشتره بعدم یکم درد داره بابا نازک نارنجی نباش نترس برو بزن ولی جایی برو که مطمئن هستي

خداوند شبان من است محتاج به هیچ چیز نخواهم شد
نه بابا من خودمم یه بار زدم این آمپول رو 

دعا کنین بتونم از بسش بر بیام 

دکتر بهم گفته باید کم خونیت بر طرف بشه بعد اقدام کنید برای بارداری

متاسفانه تنبلی تخمدان هم دارم

نه بابا خیلی درد نداره بستگی داره چه جوری میزنن بگو دارو رو آروم تزریق کنن یا بی حسی بزنن یه دقیقه ن ...

همسرم پرستا ره اونم همینا رو میگه ولی بازم قلبم تو دهنم میزنه 

مرررسی گلم

دعا کنین بتونم از بسش بر بیام  دکتر بهم گفته باید کم خونیت بر طرف بشه بعد اقدام کنید برای بارد ...

عدس زیاد بخور اسفناج خام روبا آبلیموی تازه مصرف کن درضمن نوروبین تقویتیه آهن نیست آزمایش ترویید دادی؟چون کم کاری تخمک به ترویید داره درضمن بیا تخم خربزه خام رو آسیاب کن وبا عسل بخور

عدس زیاد بخور اسفناج خام روبا آبلیموی تازه مصرف کن درضمن نوروبین تقویتیه آهن نیست آزمایش ترویید دادی ...

نه ازمایش تیروئید ندادم

اما دکتر برام نوروبین نوشته

فوبیای وحشتناک

عزیزم منم مثل شما ترس از آمپول داشتم ولی یه روزایی برام رسید که مجبور شدم یک شب درميون آمپول بزنم تازه خودم به خودم میزنم چون کسی نیست برام بزنه دیگه ترسم ریخت 

ببین تا دارو بزنن تو سرنگ یخ خشک بگیر یه دقیقه قبل بزار رو جایی که ميخاي بزني سر میشه هیچی نمی فهمی من خودم برای کسی آمپول میزنم همین کارو میکنم میگن ما هیچی نفهمیدیم کلی هم تعجب میکنن این تجربه منه چون ترست رو درک ميکنم

خداوند شبان من است محتاج به هیچ چیز نخواهم شد
عزیزم منم مثل شما ترس از آمپول داشتم ولی یه روزایی برام رسید که مجبور شدم یک شب درميون آمپول بزنم تا ...

خوشبحالت چه شجاعی کاش منم یکم از شجاعنه تو رو داشتم

2706