نظرتون چیه بازار شوش تهران وسایلاش چطوره تا حالا نیومدم گفتن خیلی خوبه قیمتاش نسبت به بقیه جاها چطوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من رفتم اونجور که میگفتن ارزون نبود، منم از شهرستان رفتم، ارزون نبود اصلا و چند تا خیابون اصلی رو رفتم. اسم دقیق مغازه رو بپرس از اینایی که ارزون خریدن. پارکینگ داره

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
2731

عزیزم بازار شوش فقط تنوعش زیاده چون تعداد مغازه ها بالاست. اما الوازمش اصلا اصلا واصلا مناسب تر از خصوصا شهرستان ها نیست و بعضا گرون تر. با توجه به مسافت شما و سختی جابجایی تون و هزیزنه رفت و آمودتون که مازاد میشه من اصلا توصیه نمی کنم. من که چندین بار رفتم وقتی برگشتم با قیمت خای جاهای دیگه مقایسه کردم دیدم ارزون تر که نخریدم گرون تر هم برام دراومده و رفت و امد هم....

خب پس فایده نداره رفتنم اخه گفتن ارزونه

شاید نسبت به خود مغازه های تهران، ارزون باشه اما نسبت به شهرستان اصلا. البته برای شهرستان هم از اونجا میاد که به نرخ  عمده میدن بهشون. اما به من و شما با اون قیمت نمیدن

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
2706