2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم از راه طبیعی هیچ نتیجه ای بدست نمیاری من مشاورم چندتا محصول خوب میشناسم برای چروک که ماندگاریش هم بالاست مثلا بوتاکس هر سه چهار ماه باید بری تزریق کنی ولی با محصولی که من میشناسم تا پنج سال بدون چروک میمونت پوستت کارش کلاژن سازی و برطرف کردن کل چروک صورته سلول بنیادی داره و قابلیت ارتجاعی رو به پوست بر میگردونه

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
2728
هزینش چطوره؟ 

برای اطلاعات محصول و هزینه اگه امکانش هست بیاید پی وی تل گ رام 

Zahrakhm1@

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
2738
من ماسکاش بلدنیستم فقط اگه تپلتربشم و ماساژ بدم خط خندمو ب نظرت فایده داره

اگه چاق بشی ک صدرصد میره 

ماساژ رو نمیدونم والا امتحان نکردن یوقت غیراصولی ماشاژ میدی بدتر میشب 

مایک هارو از گوگل یاد بگیر

اگه چاق بشی ک صدرصد میره  ماساژ رو نمیدونم والا امتحان نکردن یوقت غیراصولی ماشاژ میدی بدتر میش ...

شوهرم میگه خیلی لاغرشده صورتت تپلتربشی خطهات میره ماساژ از گوگل پیداکردم طبق اون میرم مرسی از راهنماییت 

2706