2726

زشت نیست ولی تحصیلات و کارش پایین تر از خانوادمه

انواع کارهای نمدی سفارش قبول میشه😍😍برای انسان بودن احتیاجی به مذهب نیست!اگر نمیتوانی درست و غلط را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است نه دین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نکنه شما سرت ی و به مشکل خوردی! میشه بکی چه مشکلی؟

من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩
2728
من راستشو  بگم‌ شوهرم از نظر سرتره مشکلی هم ندارم مهم اعتماد به نفسه ،واینکه شوهرم عاشقمه &nbs ...

منم اینجوری ام ولی روم نشد بگم😂 خوشحالم پیدات کردم😁

من زندگی سختی داشتم از بچگی،وقتی نامزد کردم وارد یه مرحله جدید از سختی زندگیم شدم چون فکر میکردم از چاله در اومدم افتادم تو چاه!چون فکر میکردم تو انتخابم اشتباه کردم ،اما اشتباه فکر میکردم نامزدم عاشقانه پای تمام بد خلقی هام ایستاد حتی حاضر شد خودشو بکشه تا من از دستش راحت شم!!! چون میگفت نمیتونم زنده باشم و‌تو مال من نباشی⁦❤️⁩تو حرم امام حسین (ع) از آقا خواستم که اگه با این مرد خوشبختم و اونم با من خوشبخته مهرشو بندازه به دلم و انداخت!!!ازدواج کردیم و سختیای زندگیم تموم شد الان خوشبخته خوشبختم فقط بچه میتونه خوشبختیمو کامل تر کنه ،حالا که تا اینجا اومدی و امضامو خوندی برای مامان شدنم صلوات میفرستی؟خیلی حیفه شوهرم بابا نشه 😔لطفا برامون دعا کن مامان بابا بشیم⁦❤️⁩

الان همه خانمای نی نی سایتی بدون استثنا از شوهره سرترن

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
 منم اینجوری ام ولی نشد نشد بگم😂 خوشحالم پیدات کردم😁

فکر نکنی بیریختم ،از نظر شوهرم بهترین م ،یه قیافه خیلی معمولی با چشم‌و ابروی خوب دارم ،ولی شوهرم زیادی خوبه، مطمئنم شما هم عالی هستی ،بعدم مهم باطن آدماس،ببین من یه کاری با شوهرم کردم طاقت یه لحظه دوری مو نداره 

عشق یعنی همه بدونن برای اون چه کردی ولی خودش ندونه‌

منم هم از نظر تحصیلات هم خانواده هم چهره سرترم اما تاحالا به روش نیاوردم گرچه که محرضه اما هرکی میبینه نظر میده و من خودم رو‌ میزنم به اون راه و موضوع رو عوض میکنم که نشنوه ناراحت بشه

جز عشق که اسباب سرافرازی بود هر چه دیدم و‌شنیدم همه اش بازی بود
فکر نکنی بیریختم ،از نظر شوهرم بهترین م ،یه قیافه خیلی معمولی با چشم‌و ابروی خوب دارم ،ولی شوهرم زیا ...

ن عزیزم حتما زیبایی ..خب در مقایسه با شوهرم معمولی ترم اون‌چشم ابرو مشکی مژه های بلند داره  اما من ابروی کم پشت😂 

اما خیلی دوسم داره حتی اجازه نمیده برم ابروهامو هاشور کنم میگه مصنوعی میشی همینجوری عالی هستی از همه زنای دنیا قشنگ تری 

این حرفاش اعتماد بنفسمو خیلی بالا میبره

ایشاله هنیشه خوشبخت باشین گلم‌ 

توهم‌همینطور