2703
2553
عنوان

تکونای جنین

75 بازدید | 16 پست

سلام دوستان...من اواخر هفته۱۹بارداریم....تکونای جنینو در حد قلقلک حس می کنم یهو انگار ی مورچه ی تو شکمم ی گوشش دارهحرکت می کنه...کی مثل من بوده؟همه می گن انگار ماهیه..اما من اینطوری حس نکردم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوایل همینجوریه هفته هات که بره بالا محکم لگد میزنه جوری که درد میگیره دلت

اخه ب چند تا از دوستام گفتم  اونا اصلا اینطوری نبودن گفتن انگار حباب می ترکه اولش بعد لگد

2720

اصلا میگن حرکت ماهی من نمی تونم تصور کنم یعنی چی؟ ماهی که تکون میخوره قشنگ! من هفته 16 تموم کردم منم فقط حس می کنم یه مورچه رو شکمم راه رفت اونم خیلی کم وقتی چیز شیرین می خورم

2714
 وااای پس توام مثل منی ....جفتت چیه؟من قدامیم

من خلفی ام . من دو سه هفته ای انگار از شما عقب ترم. شکمم زیاد بزرگ نشده همون لباسای قبلیم می پوشم. دل تو دلم نیست دو هفته دیگه برم سونو آنومالی ببینمش خیالم راحت بشه

من خلفی ام . من دو سه هفته ای انگار از شما عقب ترم. شکمم زیاد بزرگ نشده همون لباسای قبلیم می پوشم. د ...

من شکمم بزرگ شده..۱۰روز پیشم آنومالی دادم دختر بود😍

فقط وقتی چیز شیرین بخورم حس می کنم مخصوصا بستنی شیرین، کاش تکوناش حس بشه خیالمون راحت بشه ازش

انشالله..من قدامی ام خیلی دیر می فهمم....ب گفته ی سونو امروز رفتم تو ۲۰..اما ب پریودی ۱۹ هفته و ۴روزمه

2706