2733
2734

خواهش ميكنم تبليغات نكنيد فقط

اگه از كار دكتري راضي بودين اسمشو بگين براي حنجره ميخوام كه درست تشخيص بده 

ممنونم پيشاپيش

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي
منم میخوام دوستم لطفا پیدا کردی منو لایک کن

خداكنه درست معرفي كنن يه سري فقط تبليغات ميكنن

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹         خداجونم ممنون كه ميخواي اين هديه رو بهم بدي

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برو بیمارستان امیراعلم  مترو سعدی. فوق تخصصی گوش و حلق و بینی. بهترین دکترش هم دکتر محمد ت ...

از ديروز دارم زنگ ميزنم لامصبا برنميدارن تلفنو ديروز شوهرم رفته ميگه زنگ بزنيد وقت بگيريد حالا از صبح نشستيم زنگ ميزنيم كسي جوابگو نيست

2738
از ديروز دارم زنگ ميزنم لامصبا برنميدارن تلفنو ديروز شوهرم رفته ميگه زنگ بزنيد وقت بگيريد حالا از صب ...

دیگه نمیدونم یا باید اشنا پیدا کنی یا نمیدونم . زنگ بزن دیگه خسته نشو.

اما بهترین کار همینه که بری اونجا.

من هر دو تا گوشم رو ۱۷ سالم بود اونجا عمل کردم .

خود دکتر خرسندی که کم میبینه فقط شنبه ها هست. 

مادرم هم پیشش عمل کرده. 

به هر حال مجبوری. فکر کنم مطب خرسندی روبروی بیمارستان دی باشه.ساختمان پزشکان دی. واسه این دکتر اگه ی عالمه وقت بزاری کمه.برو بیمارستان دی از نگهبانی چیزی بپرس. دقیقا روبروی بیمارستان دی، توخیابون توانیر نه، روبروش تو خیابون ولیعصر اونور خیابون . اولش ی بانکه بعدش ی ساختمان پزشکاته. فکر کنم اسم ساختمان پزشکانش دی باشه.

دکترش خیلی مومن و حرفه ای و ادم حسابیه

ایت الله کاشانی سر خیابان گلستان ساختمان پزشکان گلستان

دستت درد نكنه

دیگه نمیدونم یا باید اشنا پیدا کنی یا نمیدونم . زنگ بزن دیگه خسته نشو. اما بهترین کار همینه که بری ...

الان زنگ زدم بيمارستان اصلا اسمش تو دكترا نبود همون بايد بيرون وقت بگيرم اگه اونم بده بزودي راستش يه علائم خطرناك دارم تو حنجرم نميتونم صبر كنم خدا خودش كمك كنه

2706