1351
1341

یه راهکار خوب و عملی برای کنترل خشم و تبدیل کردنش به لبخند حتما اینو خیلی شنیدی که تلقین چه نقشی تو زندگی روزمره ما داره. خیلی از اتفاقات و وقایع مثبت یا منفی رو خودمون رقم میزنیم. مثلا همین الان برای چند دقیقه به این فکر کن که تشنه ای، آنچنان تشنه میشی که نگو و نپرس....... ❤️❤️حالا میخوام از این تلقین به نحو احسن استفاده کنی چجوری⁉️ بهت میگم یه ظرف کوچیک از یه خوراکی ریز مثل ( کشمش،ابنبات،قرص نعناع،البالو خشک یا ......)تهیه کن و روی اپن آشپزخانه یا یه جا که همش جلو دستت باشه بزار . اسم این خوراکی رو میزاریم ❤️❤️قرص بیخیالی❤️❤️ هر وقت خیلی عصبانیشدی یه دونه از این قرص بیخیالیرو بخور و بگو بی خیال بابا من ناراحت نیستم ☺️☺️☺️☺️ چون این قضیه یکم قالب طنز داره حتما اخمت تبدیل به لبخند میشه میگی نه ؟!!! امتحان کن ضرر نداره که !!!!

از @زنبوری   عزیز😘

طالب آرامش و عشق💜

خوشم اومد از این ایده😍👌🏻

وزن اولیه 63 😢 وزن دومیه 😁 57 😓 وزن سومیه 53 😍وزن چهارمی۵۱😍😍 الان خوش‌هیکل شدمااااا ولی هنوز ادامه داره، وزن هدف ۴۷😁😍 قد۱۵۷😁

چه عجیب🤔

کسی که به امیدشانس نشسته باشد...سال هاست که مرده است...ارزش آدم های خوب رازمانی واقعا درک می کنیم که ازمیان مارفته اند...باهم مهربان باشیم شایدفردایی برای جبران نباشد....اگر خاموش بنشینی تا دیگران به سخنت آورند، بهتر از آن است که سخن بگویی و خاموشت کننداندکی تامل لطفا....

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1350

من الان ۳ هفته میشه که بخاطر حرفا و تهمت های مادرشوهرم همش اعصابم خورد میشه...از شوهرم و خونه زندگیم سرد شدم.الانم یه هفتس خونه پدرمم.اصلا دلم نمیخاد برگردم 

همیشه ۵ دقیقه ای حاضرمیشدم...تااینکه دوستم گفت تو چرا خط چشم نمیکشی😣😣😣
من الان ۳ هفته میشه که بخاطر حرفا و تهمت های مادرشوهرم همش اعصابم خورد میشه...از شوهرم و خونه زندگیم ...

ای وای تودیگه حشیش هم بکشی آرومت نمی کنه

کسی که به امیدشانس نشسته باشد...سال هاست که مرده است...ارزش آدم های خوب رازمانی واقعا درک می کنیم که ازمیان مارفته اند...باهم مهربان باشیم شایدفردایی برای جبران نباشد....اگر خاموش بنشینی تا دیگران به سخنت آورند، بهتر از آن است که سخن بگویی و خاموشت کننداندکی تامل لطفا....

چه عالی ممنون عزیزم حتما امتحان میکنم خدا خیرت بده

عزیز دلم وقتی شب میشه و تو چشمای نازتو میبندی و میری تو خواب شیرین دلم واست خیلی تنگ میشه.واسه خنده ی شیرینت واسه شیطونیات واسه صدای قشنگت.اون موقعست که میفهمم چقد دوست دارم و شدی تمام دنیام..
1307
من الان ۳ هفته میشه که بخاطر حرفا و تهمت های مادرشوهرم همش اعصابم خورد میشه...از شوهرم و خونه زندگیم ...

مادرشوهرت تهمت زده

بنده خدا همسرت گناهش چیه؟

طالب آرامش و عشق💜
ای وای تودیگه حشیش هم بکشی آرومت نمی کنه

مادرشوهرم طلاهاشو فروخته زمین خریده و ما و برادرشوهرم خونه ساختیم...هرجا میشینه پشت سرمون بد میگه...میگه راضی نیستم تو خونه من نشستن.با طلاهای من...

از خونه زندگیم متنفرشدم.شوهرمم میگم توروخد بیابریم اجاره از منت که بهتره...میگه به اون چه مربوط...پول پدرمه براش طلاخریده پدرم داده..هروقت پدرم گفت بلندشین ازاینجا میریم...

یه ساله عروسی کردم...از جهازمم متنفرم...اصلا دلم نمیکشه برم خونه

مادرشوهرت تهمت زده بنده خدا همسرت گناهش چیه؟

گناه همسرم اینه که یه هفته نمیرفت خونه مادرش تا من آروم بشم.نه اینکه....

درسته شوهرم همیشه و همیشه طرف من و پشتم هست...اما مادرش باید ادب باشه

مادرشوهرم طلاهاشو فروخته زمین خریده و ما و برادرشوهرم خونه ساختیم...هرجا میشینه پشت سرمون بد میگه... ...

بابا بی خیال مادرشوهر اصل کارشوهرته وقتی میگه برومستاجری خونه روبده مستاجرباپولش همه طلاهایی که فروخته روبخرپرت کن توصورتش به خاطر یه آدم بی ارزش زندگی توخراب نکن خواهر

1226
بابا بی خیال مادرشوهر اصل کارشوهرته وقتی میگه برومستاجری خونه روبده مستاجرباپولش همه طلاهایی که فروخ ...

مثلا اومدم خونه پدرم تاازیادم بره

اما نمیره

مثلا اومدم خونه پدرم تاازیادم بره اما نمیره

اگه زیادپافشتری کنی ازت ناامیدمیشه میره سمت مادرشوهرت باسیاست تودستت نگهش داربه مادرشوهرت توجه نکن

اگه زیادپافشتری کنی ازت ناامیدمیشه میره سمت مادرشوهرت باسیاست تودستت نگهش داربه مادرشوهرت توجه نکن

با جاریمم دعواش شده...چندروز بعدش جاریم رفته خونه اش.خونه مادرشوهرما.

اون خیلی میترسه ازش.اما من نمیترسم..