2726
عنوان

چرا جدیدا بعد از غذا خوردن انقد ضعف میکنم و انگار فشارم میفته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26191 بازدید | 28 پست
عزیزم میشه بگی آخرش مشکلت چه طور برطرف شد؟ گرچه می دونم خیلی گذشته    

منم این مشکل رو دارم وباردارم،قبلا آزمایش قند دادم بالا بود،بعد اومد پایین دیگه،نمیدونم این حالت به قند مربوطه یا نه

واسه دخترم هانا دعا کنید سالم به دنیا بیاد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم این مشکل رو دارم وباردارم،قبلا آزمایش قند دادم بالا بود،بعد اومد پایین دیگه،نمیدونم این حالت به ...

سوال منم هست. بعد از خوردن هر وعده ضعف عضلانی میگیرم . کلی آزمایش و ... داده ام ولی بی نتیجه بوده. 

2728
شما 92 این مشکلو داشتی  من الان که 98 هست این مشکلو دارم و در تکاپوی فهمیدن علتش !   خیی ...

سلام این ضعف شدید بعد از خوردن غذا و بی حس شدن بدن رو فهمیدید علتش چیه به من هم بگید لطفا الان دو هفته است اینطوری شدم خیلی اذیت میشم

شما 92 این مشکلو داشتی  من الان که 98 هست این مشکلو دارم و در تکاپوی فهمیدن علتش !   خیی ...

شما علت رو فهمیدین 

من بیچاره شدم از این حال 

خیلی حال بدیهههههههه

هر چی ازمایش هم دادم علت مشخص نشد

وای منم اینجوریم بعد هر وعده غذایی از بدن درد و بی حالی اشکم در میاد سر پسرم اصلا اینجوری نبودم نمی‌دونم چکار کنم دکترم میگه بدنت قند غذا جذب نمیکنه چیز شیرین بخور بعد از غذا خوردم تاثیری نداشت