1373
1363
عنوان

دوستان اسم این گل چیه ؟

187 بازدید | 24 پست

اسمش چیه بچه ها؟ من میگم گندمی میگه نه گندمی نیست 😐

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379

مرسییییی دوستان 

من خودم یه گلدون کوچیک گندمی دارم تقریبا شبیه همینه ولی برگاش صافه این یکی گلدون بزرگه برگاش حالت تیز تیزیه

اگه تو خونه ،کوچه ،خیابون سرکار دیدین یکی سرش تو گوشیشه اما داره صلوات میفرسته بدونین اومده نی نی سایت تو رو دربایستی امضا کاربرا داره براشون صلوات میفرسته   من اوایل تسبیح دستم میگرفتم که هیچ تازه فک میکردم صلوات نفرستم چه آدم بدی هستم   خلاصه شما که واسه همه صلوات میفرستی یکیم واسه سلامتی خودت و خانوادت  بفرست  اللهم صل علی محمدوآل محمد ({وعجل فرجهم} فراموش نشه  لطفا  )
1376

لیندا نیس؟تهش پیازچه ی بزرگ نداره؟

گاهي گمان نميکني ولي خوب ميشود_گاهي نميشود که نميشود که نميشود_گاهي بساط عيش خودش جور ميشود_گاهي دگر تهيه بدستور ميشود_گه جور ميشود خود آن بي مقدمه_گه با دو صد مقدمه ناجور ميشود_گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است_گاهي نگفته قرعه به نام تو ميشود_گاهي گداي گدايي و بخت با تو يار نيست_گاهي تمام شهر گداي تو ميشود
لیندا نیس؟تهش پیازچه ی بزرگ نداره؟

😍😍😍😍آفرینننن تهش پیازچه داره مرسییی

این گل رو من دارم برگاش مثل اره تیزه اسمشم دقیق نمیدونم پاناندوس یه همچین چیزی بود 

این همه آدم رفتند و نیامده اند؛ و فقط یک نفر است که رفت و هنوز هم در تاریخ دارند میگویند:‏ نیامد نیامد😭😭
😍😍😍😍آفرینننن تهش پیازچه داره مرسییی

این دقیق شبیه گل منه کجاش پیازچه داره؟؟لیندا پیازچه اش کاملا مشخصه وگرد

این همه آدم رفتند و نیامده اند؛ و فقط یک نفر است که رفت و هنوز هم در تاریخ دارند میگویند:‏ نیامد نیامد😭😭
1288
این گل رو من دارم برگاش مثل اره تیزه اسمشم دقیق نمیدونم پاناندوس یه همچین چیزی بود 

پاندانوس..منم دارم ازش

مامان یه گل پسرم 👦پسر تابستانی  تو عطر کدام خوشبوترين گل جهانی؟که هر کجا می نويسمت شکوفه ميدهی  
این گندمیه

چقدر خوشکل...واس خودت..من هرچی گندمی میخرم خشک میشه...کجا نگه میداریش...چقدر اب میدی

مامان یه گل پسرم 👦پسر تابستانی  تو عطر کدام خوشبوترين گل جهانی؟که هر کجا می نويسمت شکوفه ميدهی  
چقدر خوشکل...واس خودت..من هرچی گندمی میخرم خشک میشه...کجا نگه میداریش...چقدر اب میدی

اره عزیزم برای خودمه

تو خونه با نور مصنوعی

چهار روزی سه لیوان 

" عشق جان " ؟ خوش به حال من 😍 که تو جان منی❤💋
1339