2726
خیلی خوبه نباشه ولی یه دفعه پیش میاد خودتم نمیدونی اصلا چی شد و داغش تااخر عمر رو دلت میمونه دیگه او ...

دقیقا.منم اصلا اهلش نبودم تا اینکه نفهمیدم واقعا چجوری شد البته فقط با یه نفرم دوست شدم که کات کردیم ولی الانم حتی باور نمیکنم که من با کسی دوست شدم و بیرون میرفتیم 😂

و سوگند به قلم و آنچه می نویسد ‌‌.‌.💫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خیلی خوبه نباشه ولی یه دفعه پیش میاد خودتم نمیدونی اصلا چی شد و داغش تااخر عمر رو دلت میمونه دیگه او ...

من دوست پسر نداشتم هیچوقت ولی عاشق شدم و نگفتم...اره داغش ب دل میمونه ول بعدش ک خالصانه و صادقانه عاشق پاکی مرد زندگیت بشی همه چی از یادت میره و ی تار موی اونو ب کل دنیا نمیدی.وقتی حمایتاشو ببینی....من تا یسال بعد ازدواج همش با خودم خیال بافی میکردم و فک میکردم اونم عاشق من بود و چون من بهش رو ندادم نگفت...از نزدیکان بود..ولی پسر خوبی نبود...عشقو برای خودت جور دبگه ای تعریف کن ....عاشق خوبی های طرفت شو ...نه نداشته های خودت ک در دیگری هست...گاهی احساست بما دروغ میگن و مارو ب نابودی میکشن ...به احساست غلبه کن ...و به زندگیت عشق بورز...بعد یسال تجربه ی سخخخخخت زندگی دارم اینو میگم....تا حدی ک میخاستم بخاطر ازدواجم خودمو بکشم ک چرا با عشق ازدواج نکردم و به اون طرف نگفتم...ولی اون ی دختر باز بیشتر نبود....و الان اونقدر عاشق همسرم هستم حد نداره ...منی ک حاضر نبودم وقتمو حتی با شوهرم بگذرونم و تو رویا بودم....الان ی روز بدون شوهرم نمیتونم...چیزی ادمو عاشق میکنه خوبی های طرفه..ایشالا ک کسی ک داغش ب دل آدم بمونه آدم خوبی باشه و ارزشش رو داشته باشه...که در بیشتر موارد نداره 😊

من دوست پسر نداشتم هیچوقت ولی عاشق شدم و نگفتم...اره داغش ب دل میمونه ول بعدش ک خالصانه و صادقانه عا ...

خیلی خوبه که اون حس دوست داشتنت تو دلت بوده و هیچ وقت خاطره باهاش نساختی من الان دو ماه همش تو گذشته ام باورم نمیشه اصلا تموم شده باشه در صورتی که من اصلا نقشی نداشتم فقط مجبورم قبول کنم واقعا داره سخت میگذره کاش این حس دوس داشتن هیچ وقت سراغ ادم نمیامد

یکیش پسرخاله دوستم بود.یکیش توخیابون😅

عشقم ک بعداینابود اینترنتی اشنا شدیم

بعد یکسری اتفاقا ک بهم نرسیدیم😕

بعدش ازدواح کردم‌با پسرعمومامانم

نیلوفر و باران در تو بود خنجر و فریادی در من،فواره و رؤیا در تو بود تالاب و سیاهی در من، در گذرگاهت سرودی دگر گونه آغاز كردم...
😂😂😂شما ديگه بهتره با پسراى  خارج دوست بشى

😆😆😆اینو هم چنددددین سال پیش دوس شدم

از طریق برنامه وی چت

هندی بود😂😂😂

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس