1507
1482

عرضم به خدمتتون که 12 سال پیش مزدوج شدیم 😁

پیر نیستما 29 سالمه شوهرم 33 زود ازدواج کردیم😊

چه کنم خوشحال شه؟ 

ایده ای فکری کادوی ارزونی هرچي دارید رو کنید استفاده کنیم 

بعدظهر برم بیرون بگيرم اگه ایده تون خوب بود 💋💋💋

گروه آبی >وزن شروع: 64.5 >  وزن فعلی: 62.400  >  وزن هدف: 53   من ميتونم 💪 💪💪💪💪      

خب پول ندارییی چی بگیم الان ما؟؟ 😂😂شام مورد علاقشو درست کن و یه میک کوچیک بگیر و بادکنک 

مهم نیست چه مشکلاتی داری...😐امید راهش رو از لا به لای کوچکترین روزنه ها پیدا میکنه..😉"به خدا اعتماد کن" 🙏

مامان خوشلا اگردنبال یه آتلیه متفاوت و هیجان انگیز 

با کلی کارای خاص هستین حتما یه سر به ما بزنید

1473
فقط بوس پول نمیخواد😄😄😄 تا میتونی بوسش کن😄

اون که زیاد ولی دلم يه ایده باحال ميخواد 

خب پول ندارییی چی بگیم الان ما؟؟ 😂😂شام مورد علاقشو درست کن و یه میک کوچیک بگیر و بادکنک 

در حد 50_60 دارم😂😂😂

که هيچي نميدن باهاش متاسفانه 😁

1485
همسرم امسال دستش خالی بود, برام کلیپ ساخت کنار دریا با ماسه😍

دریا م نداریم اینجا 

ولی ایده خوبيه 

با عکسامون و يه آهنگ عاشقانه 😍😍😍

خیلی ایده خوبی بود مرسي 

درس میکنم میفرستم براش 

مرسي دوستم

من چند روز پیش سالگرد عقدمون بود یادم رفت عصابم خورده😓

ای جان فداي سرت 

من و شوهرم 10 مین سالگرد و يادمون رفت خیلی واسمون عجیب بود 

مهم نیست سال بعدش جبران کن 

من سال بعدش تو کافی شاپ غافلگیر ش کردم 

اون که زیاد ولی دلم يه ایده باحال ميخواد 

من واسه تولدش پارسال کیک پختم واسه روش هم شکلات سوپرایز درست کردم یه عطر هم گرفتم زیر شکلات گذاشتم ،خیلی باحال شده بود ،ولی میدونی هرکاری بکنی این مردا ذوق ندارن ،من خودمو داشتم میکشتم از ذوق اون فقط میگفت کیک و میشه خورد عطر روش بوده😭

واسه پسرم یه صلوات میفرستید،😢
من کیک درست کردم و یه کارت تبریک دست ساز که شوهرم خیلیییی خوشحال شد و هزینه ای هم نداشت

آره کیک م خوبه 😍

کارت پستال م میخرم احتمالا 

1396
من واسه تولدش پارسال کیک پختم واسه روش هم شکلات سوپرایز درست کردم یه عطر هم گرفتم زیر شکلات گذاشتم ، ...

آره هرکار کنی مردا مث زنا که نميشن 

ولی خب بازم ذوق دارم 

شايدم اصلا یادش نباشه 

پارسال که کلا یادش رفته بود 

الهی خوشبخت باشید کنار هم سال های سال شاد شاد

مرسي عزیز دلم 

همچنین شما💋

منم اول شهریور ۹مین سالگرد ازدواجمونه ایده بدید😁

جمع کن خواهر پولات و مث من نشي 

ديگه بعدش راحتی ایده داشته باشی میری میخری 

آره هرکار کنی مردا مث زنا که نميشن  ولی خب بازم ذوق دارم  شايدم اصلا یادش نباشه  پ ...

من یه ایده ای دارم البته نمیدونم چقدر عملی میشه،یه استخر و سونا باحال نزدیک خونمونه که ماساژ و...داره خیلی با کلاسه شوهرم همس میگه نیخوام برم ولی خیلی گرونه شاید بایطشو گرفتم براش🙄

واسه پسرم یه صلوات میفرستید،😢
گل بگیر اونی ک دوسش داره. براش یچیزی هم بنویس قدردانیو این حرفا  غذای خوشمزه هم بزار خلاصه ساد ...

آره کلا ساده میگیرم ولی گل م خوبه 😍

1457