2737
2734
عنوان

لازانیا برای مهمان

1162 بازدید | 15 پست

سلام خانوما

اول اینکه تو فکرم برای مهمانی برای حدود ۱۵ نفر پلو مرغ و لازانیا درست کنم به نظرتون بهم میان؟

و سوال مهم تر اینکه به نظرتون لازانیا رو دو سه ساعت قبل اینکه مهمان ها بیان بپزم و بعد موقع شام فقط روش رو گریل کنم و داغش کنم بد میشه؟

هم میخوام خونه به خاطر فر گرم نشه هم خب یکی از دل مشغولی ها کمتر میشع فقط میترسم شفته نمیشه؟

برای شادی روح مامانم یه صلوات میفرستید؟🌺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه بنطرم بد نمیشه ولی دیگ از دو ساعت قبل بیشتر نشه 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

بله به هم میان. من حتی پلو هم از قبل میپزم، آبکش میکنم و ته دیگه میذارم و رو گاز آماده میذارم، یه ساعت قبل از سرو زیرشو روشن میکنم

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
2738
ناهار یا شام؟ پلو مرغ و لازانیا به هم ربطی ندارن جالب نیست

اخه نمیخوام دوتا غذای پلویی بذارم

خودم از پلو خستم

و اینکه یکی اش مرغ باشه یکیش گوشت

نه لازانیا رو نیم ساعت قبل اینکه شامو بخای ببری .بزار تو فر.داغ داغ خیلب خوجمزه میشه

سه تا پیرکس بزرگ

بعد همش باید سر فر باشم حواسم بهش باشه

بله به هم میان. من حتی پلو هم از قبل میپزم، آبکش میکنم و ته دیگه میذارم و رو گاز آماده میذارم، یه سا ...

ایده جالبی بود! بسیار خوشمان امد 🥰😅

اخه نمیخوام دوتا غذای پلویی بذارم خودم از پلو خستم و اینکه یکی اش مرغ باشه یکیش گوشت

آخه بهم نمیان اصلا جالب نی، غذاهای سنتی کنار مرغ درست کن، مثل حلیم بادمجون، 

دوتا غذا انتخابیت هم سنگینن، 

خدای مهربونم شکرت
به هم ميان من مهمون دارم  اگر شام باشه از صب ميچينم لازانيا رو سلفون ميكشم ميزارم يخچال ...

از شب قبل برای شام بچینم بد میشه به نظرت؟

و اینکه لازانیا رولی تا حالا درست کردین؟خوب میشه؟

اخه من دست تنهام

و اینکه اکثرا تا لحظه امدن مهمان ها کار دارم استرس هم میگیرم 😂 

برای همین میخوام تا میشه از کارام کم کنم

2706