2733
2734

دوستان من زبان تدریس میکردم ولی حقوقش نسبت به زحمتی که میکشیدم خیلی کم بود ولش کردم یه مدته احساس میکنم خیلی بیکارم همش احساس پوچی میکنم نامزدم چیزی نمیگه ولی وقتی میپرسه چیکار کردی امروز و... خجالت میکشم بگم بیکارم احساس میکنم مردا الان دیگه از زنای بیکار که مصرف کننده ان خوششون نمیاد نظرتون چیه؟ واقعا هرچی سایتای استخدامی رو بالا پایین میکنم کار درست حسابی پیدا نمیکنم یا منشیگریه یا بازاریابی که من دوست ندارم خوشبحال کسایی که کاری که دوست دارنو پیدا کردن 

منم زبان تدریس میکنم.

حقوقت چقد بود؟

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

برو باشگاه ثبت نام کن 

کتاب مخصوص ارتباط با همسر بخون

ک وقتی ازت پرسید امروز چ کردی بگی مطالعه و باشگاه.

هی تویی ک بم فحش میدی من بات کل کل نمیکنم، در عوض همون لحظه ریپلای میکنمت و زیرش نی نی یار رو تگ میکنم   اگ نظرای من رو مخته دهن مبارکتو ببند پس 
2738

من که زنم هم خوشم نمیاد با آدم بیکار حرف بزنم و دوست باشم چه برسه به مردها ... 

از یه جایی شروع کن و به این جمله اعتقاد داشته باش که کار تو کار پیش میاد

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 

منم تحصیلات عالی دارم بهترین رشته و بهترین دانشگاهها درس خوندم اما جز چندرساعت تدریس تو دانشگاه همیشه بیکارم احساس می کنم اگه شغل ثابت و درآمد داشتم شوهرم بیشتر دوستم داشت😥

۱ میلیون تومن 

چند ساعت در هفته

از صمیم قلب خودمو دوست دارم   و با افتخار میگم هیچکس (هـیـچـکـس) ارزش نداره بخاطرش خودمو ناراحت کنم :)  اینو بدونید تنها کسی که مسئول شاد کردن شماست خودتونید   معلم  زبان شدنم مبارک  

عزیزم چرا خودتو اذیت میکنی...درسته اگه کار کنی خوبه ولی وقتی کار نیست دیگه وظیفه همسرته که خرجتو بده...از الان عادتش نده به این چیزا.

بعدش هم ادما متفاوتن بعصی ها زن شاغل دوس دارن بعضی ها خانه دار.داداش من اصلا دوس نداشت زنش شاغل بشه اینو همون اول گفت زنداداشم هم قبول کرد و کارشو گذاشت کنار.الانم خیلی خوشحال و راضین

و بالاخره در ۱۱ آبان ۱۴۰۰ من مادر شدم.بعد از ۱۳ سال انتظار...دختر زیبای من از قلبم متولد شد ...خدایا شکرت
2706