2737
2734

سلام خانمااا

تقریبا هفته ی پیش بود رفتم دندون پزشکی،قبلا بهش عکس کل دندونامو نشون داده بودم،گفته بود چهارتا دندون عقلت باید جراحی شه،یدونه عصب کشی داری و یدونه ترمیم هردو تو فک پایین،خلاصه من وقت گرفتم رفتم به جای اینا برداشت دندون نیش جلویی من و که اصلا درد نداشت نمیدونم چرا درست کرد،حالا اون بماند که از اون موقع تا الان درد میکنه،بدبختی من اینجاست که از اون روز زد کل لثه های فک بالایی من شدید عفونت کرد،الانم هر روز یه جایی از دهن و لثه هام زخم میشه،خیلی نگرانم کرده،نکنه چیزی باشه؟؟؟😭😭😭😞😞😞

غمگین نباش... حال جهان خوب میشود :) 🌿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اگه درد داری اون دندون رسیده عصب منم همین بلا سرم اومدم اومدم پوسیدگی درست کنم درحالی که قبلا درد نمیکرد اما اون پوسیدگی رسید عصب

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
2738
اگه درد داری اون دندون رسیده عصب منم همین بلا سرم اومدم اومدم پوسیدگی درست کنم درحالی که قبلا درد نم ...

نه درد دندون ندارم،کلا همه جای دهنمزخم شده،لثه هام عفونت کرده،اصلا نمیتونم چیزی بخورم،در صورتی که اصلا سابقه نداشته همچین چیزی

نه درد دندون ندارم،کلا همه جای دهنمزخم شده،لثه هام عفونت کرده،اصلا نمیتونم چیزی بخورم،در صورتی که اص ...

خوب دهان شویه و اب نمک استفاده کن

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
خب بهش میگفتی مگه دندون نیشم پوسیدگی داشت که زدی اینجوری کردی؟چرا از اول نگفتی؟؟ بهش بگو دیگه کل لث ...

آنقده اونروز تند تند مریض راه مبنداخت کهههه،تند تند کار همه رو انجام میدااد،منم دیگه از لجم نرفتم کلا وقتامو کنسل کرده ام،الان نگرانی ام اینه که نکنه مشکل زخم لثه هام چیز دیگه ای باشه😞😞😞😞

2706