2737
2734
عنوان

درمان كيست چند ماه طول ميكشه

5876 بازدید | 41 پست

سلام دوستان

من پريودام عقب مي افتاد رفتم دكتر سونو واژينال انجام داد گفت كيست دارم  

متفورمين روزي يكي داد با آزيترومايسين و قرص جلوگيري

ميخوام بدونم اين ماه كه اين داروها رو مصرف كنم خوب ميشم؟

اگه كسي بلده جواب بده توروخدا

اگه کیست ساده باشه طی یک یا دو دوره پریود خودش جذب میشه تو تخمدان 

اون داروهام برای جلوگیری از زدن‌کیست مجدده 

با نام و یادخدا شروع میکنم.گروه بنفش 💜💜💜 قد ۱۶۸ وزن اولیه ۹۴ وزن هدف ۷۰ 💪💪💪💪من میتونم به هدفم برسم 

منم ی سوال دارم میپرسم بلد بودین ج بدین

من چندماه سیکلم۳۰روزه بود الان دوماه بود ک شده۲۵ روزه..اینماه دیروز موعدم بود دل درد ندارم ولی ی لکه کمتراز ی بندانگشت دیدم وباز هیچی نمیاد..گل گاوزبون وچای زعفرونیم خوردم چیکار کنم؟؟

میشه واسه مامان شدنم صلوات بفرستین؟؟😍😍ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من کیست 3×4 داشتم با یه ماه قرص یاسمین برطرف شد

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️

تا کیست چی باَشه اگه آبکی باشه ۲تا ۳ ماه با ال دی یا اچ دی میره ولی هموراژیک و درموئید و شکلاتی نیاز ب جراحی داره...من یک شکلاتی ۳سانتی دارم ک باهاش حامله شدم و زاییدم هنو هست با اینک ۳سال ال دی میخورم.... شانسه ادم

اگه کیست ساده باشه طی یک یا دو دوره پریود خودش جذب میشه تو تخمدان  اون داروهام برای جلوگیری از ...

خدا كنه همين ماه از بين بره

ميخوام زودتر مامان شم

ممنون گلم لطف كردي ج دادي  

2738

من قبلا مشکل شمارو داشتم pco بودم و شش ماه قرص مصرف میکردم هر دفه ک سونو میدادم از دفه قبل بدتر شده بود اوضام تا اینک دیگ با دکترم نشستم رو راست گفتم ته اینهمه دارو خوردن چیه؟بهم تضمین میدی تا چند ماه دیگ خوب شم؟گفت نه سه سال باید داروهاتو مصرف کنس تضمینی هم واسه خوب شدنت نیست....اونجا شد ک رفتم عطاری و چند تا بطری عرق رازیانه و بومادران و عرق تنظیم(خود عطاری چند تا عرقو قاطی کرده بود به اسم عرق تنظیم میفروخت دست ساز خودش بود جای دیگه ندارن)گرفتمو مثل دارو سر ساعت میخوردمشون بادکش رحم هم انجام میدادم تا چهل روز و اینگونه شد ک پلی کیستیک من یکماهه درمان شد

2706